29.08.2016 | Автор: Фурман Ірина Миколаївна
Задать вопрос автору
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube

Після згвалтування та вбивства дівчинки на Одещині: роми погодились залишити село

Роми погодилися виїхати з села Лощинівка на Одещині, повідомляють ЗМІ з посиланням на голову Ізмаїльської райдержадміністрації Валентину Стойкову. Раніше там сталися заворушення через вбивство дев'ятирічної дівчинки, у якому звинувачують одного з місцевих ромів.

Валентина Стойкова розповіла, що рішення сільради щодо виселення ромів з Лощинівка не має юридичної сили. Водночас, за словами очільниці райдержадміністрації, самі роми розуміють, що за таких умов вони не зможуть спокійно жити в цьому селі, тому було досягнуто домовленості про їх переїзд у інші населені пункти району.

З 9:00 понеділка поліція забезпечить охорону ромів, щоб вони могли спокійно вивезти свої речі. Разом з тим, пані Стойкова не знає, скільки ромів виїдуть з села. За її даними, у Лощинівці проживає понад 50 ромів.

Згадайте новину: Засудження врадіївських гвалтивників або яке повинне бути правосуддя

Валентина Стойкова додала, що з ромами досягнута домовленість про те, що вони "дадуть нам перелік контактних осіб, з якими ми зможемо говорити про дотримання ними надалі порядку і дотримання правил добросусідства".

У самій Лощинівці будуть посилені заходи з охорони правопорядку, зокрема створено будинок шерифа, посилена народна дружина.

У суботу в Лощинівці відбулися масові заворушення. Місцеві жителі, обурені вбивством дев'ятирічної дівчинки, пошкодили будинки, де проживають роми, підпаливши один з них.

За даними правоохоронців, ніхто з представників ромської громади не постраждав.

У вбивстві дитини, тіло якої знайшли з численними пораненнями і слідами зґвалтування, підозрюють 21-річного чоловіка. Його затримали.

Згадайте новину: Дніпропетровський суддя зґвалтував адвоката у своєму кабінеті

"У селі Лощинівка Ізмаїльського району пройшов схід села, на якому місцеве населення просило владу допомогти вирішити питання з виселенням мешканців ромської національності з населеного пункту", - повідомив сайт Одеської поліції у неділю.

"Людям було роз'яснено, що відповідні документи в установленому законом порядку будуть підготовлені і направлені компетентним органам", - сказано в повідомленні.

Під час заходу в селі помітили трьох жінок ромської національності, які намагалися потрапити до своїх домівок, щоб забрати речі. Побачивши їх, селяни стали кричати, щоб вони покинули населений пункт, кажуть у поліції.

Щоб уникнути конфлікту, правоохоронці створили коридор і дали жінкам можливість покинути село.

Джерело: BBC Україна

Вспомните новость: "Проник в девушку случайно, когда споткнулся и упал на нее” - вывод суда при рассмотрении дела об изнасиловании

0
Нравится
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні судові рішення