26.06.2015    Переглядів:  232
Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах: telegram viber youtube

Засудження врадіївських гвалтивників або яке повинне бути правосуддя

Засудження врадіївських гвалтивників або яке повинне бути правосуддя - zasudgennya_vradiivskih_gvaltnikiv_abo_yake_povinne_buti_pravosuddya_558d211114c73.jpg

Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ підтвердив законність вимог прокуратури Миколаївської області та залишив без змін рішення судів попередніх інстанцій, якими чотирьох обвинувачених у справі про побиття і згвалтування жительки Врадіївки Ірини Крашкової засуджено від 5 до 15 років позбавлення волі. 

Як повідомлялось раніше, 29 листопада 2013 року колегія суддів Первомайського міськрайонного суду винесла вирок чотирьом обвинуваченим у «врадіївській справі». 

Зокрема, колишнього капітана міліції Євгена Дрижака за скоєння розбою, зґвалтування і спробу вбивства Ірини Крашкової, а також службові злочини і зберігання наркотиків, суд засудив до 15 років позбавлення волі з конфіскацією всього майна та позбавленням спеціального звання «капітан міліції».

Екс-лейтенанта міліції Дмитра Поліщука за злочини стосовно І. Крашкової та службові злочини засуджено до 15 років в’язниці з конфіскацією всього майна і позбавленням спеціального звання «лейтенант міліції».

Сергій Рабіненко засуджений за розбій і замах на вбивство І. Крашкової до 11 років виправної колонії з конфіскацією майна. 

Окрім того, екс-заступника начальника Врадіївського райвідділу міліції Михайла Кудринського за приховування тяжкого злочину і перевищення влади суд позбавив звання «майор міліції» і засудив до 5 років позбавлення волі.

Джерело: ГПУ

Нагадаємо, що 27 червня 2013 року у лікарню Врадіївки потрапила 29-річна Ірина Крашкова, яку жорстоко побили та зґвалтували два колишніх офіцери МВС України – капітан міліції Євген Дрижак       ( на фото) та лейтенант Сергій Рябіненко. Далі скоєний своїми підлеглими злочин намагався приховати колишній майор міліції Михайло Кудринський. Побиття та зґвалтування Крашкової співробітниками міліції стало резонансним злочином і часто приводилось на приклад злочинного режиму Януковича.     

Згадайте новину: «Справа Пукача» - вбивці журналіста Гонгадзе перестає бути секретною 

Суддя Волкова догралася - прокуратура повідомила їй про підозру в ухваленні завідомо неправосудного рішення. 

0
Коментарів
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні судові рішення
Назва події
Завантаження основного зображення
Вибрати зображення
Текст опис події: