10.01.2019 | Автор: Головне територіальне управління юстиції у місті Києві    Просмотров:  623
Задать вопрос автору
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram youtube

Олександр, Марія та Максим: які найпопулярніші імена у столиці?

У 2018 році при державній реєстрації народження батьки найчастіше надавали перевагу таким жіночим іменам як Марія, Злата, Мілана та Софія, чоловічим - Олександр, Артем, Дмитро, Іван, Максим.

Також за бажанням батьків дітям присвоювались рідкісні імена, а саме:

жіночі – Аксенія, Арьяна, Арія, Анфіса, Агая, Альма, Богдана, Василіса, Веселіна, Венера, Властислава, Вєста, Глафіра, Грета, Забава, Златомира, Златояра, Вія, Еленора, Евтіхія, Есфілія, Єсенія, Іріс, Орися, Тетяна, Марія-Афродіта, Каталіна, Магдалина, Квітка, Меланья, Мальва, Маруся, Матильда, Любава, Ніно, Квітослава, Касандра, Каталєя, Магдалина, Ляля, Леля, Мелоді, Кая, Лукерія, Кармен, Рута, Северія, Роксолана, Радана, Тереза, Рада, Шарлота, Шарлотт, Фаїна, Ясновєда;

чоловічі – Гавріель, Аристарх, Гордей, Дем’ян, Діодор, Анатолій, Бажен, Богодар, Дар’ян, Аскольд, Брюс, Азарій, Дарко, Ердоган, Зевс, Єремій, Златозар, Закарія, Єремія, Матфей, Микола, Ніколоз, Марко, Марсель, Кипріан, Лео, Леонард, Михва, Святозар, Тадей, Річард, Сімєон, Орест, Пилип, Сятогор, Соломон, Остап, Олівер. Сварг, Томас, Самійло, Тадей, Радомір, Северин, Рувин, Оскар, Фараон, Фарід, Юлій.

Всього за 2018 рік у столиці народилось 34 742 немвляти,  з них свідотцво про народження прямо у пологових будинках отримали 16557 дітей. 

Перелік документів для реєстрації народження у пологовому будинку не відрізняється від того, що необхідний для реєстрації безпосередньо в органах державної реєстрації актів цивільного стану.

Потрібно надати оригінали таких документів як:

- медичне свідоцтво про народження, видане закладом охорони здоров’я, 

- або висновок комісії, яка встановлює факт народження дитини поза закладом охорони здоров’я

- або відповідне судове рішення,  у випадку якщо вище зазначені документи відсутні.

Крім того, батьки зобов’язані  надати  паспорти, свідоцтво про шлюб (за наявності зареєстрованого шлюбу).

Якщо дитина народилась у батьків, які не перебувають у зареєстрованому шлюбі, і батько дитини бажає визнати батьківство при державній реєстрації народження, присутність обох при проведенні державної реєстрації народження дитини і подання ними спільної заяви про визнання батьківства є обов’язковими.

Відповідно до частини першої статті 135 Сімейного кодексу України, при народженні дитини у матері, яка не перебуває у шлюбі, у випадках, коли немає спільної заяви батьків, заяви батька або рішення суду, запис про батька дитини у Книзі реєстрації народжень провадиться за прізвищем та громадянством матері, а ім’я та по-батькові батька дитини записуються за її вказівкою.

Автор новини: Головне територіальне управління юстиції у місті Києві

2
Нравится
  
623 Просмотров
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні судові рішення