Новий сезон сертифікатної освітньої програми "IT-право" 2018 р.

25.02.2018 | Организатор события: Зеров Костянтин
Новий сезон сертифікатної освітньої програми "IT-право" 2018 р. - noviy_sezon_sertifikatnoi_osvitnoi_programi_it_pravo_2018_r_1_5a928009ed0e9.png

Інститут права, технологій і інновацій спільно з Науково-дослідним інститутом інтелектуальної власності НАПрН України, оголошує набір на україно-американську сертифікатну програму "ІТ-право". Лекції проводять кращі практики та експерти з України та США. В сертифікації слухачів беруть участь роботодавці в особі Харківського ІТ-кластеру. За результатами програми передбачена система стажувань, а також працевлаштування в ІТ-галузі кращих випускників.

Старт нового сезону програми вже з 5 березня!

IT-право – перша україно-американська навчальна програма, що виникла на стику двох галузей знань - права та інформаційних технологій та готує фахівців для якісного юридичного супроводження українського IT бізнесу, який зараз динамічно розвивається.

ДЛЯ КОГО❓

▪️Юристи-практики, яких цікавить вивчення специфіки юридичного супроводу ІТ бізнесу.
▪️Студенти юридичних вишів, які прагнуть пов’язати свою майбутню кар’єру з ІТ бізнесом.
▪️Менеджери/ власники ІТ-компаній і стартапів, які хочуть отримати системні знання із правового регулювання та організації ІТ бізнесу та юридичних механізмів захисту інтелектуальної власності.

Формати Програми
Навчання протягом 3-х місяців, три рази на тиждень у базовому та поглибленому форматах на очній чи дистанційній формі.

▪️У рамках базового курсу ми познайомимося з IT-індустрією і її регіональними особливостями, розберемося в термінології і процесах розробки ПЗ, навчимося структурувати бізнес, укладати договори і оперувати інтелектуальною власністю в IT.

▪️На поглибленному курсі ми зануримося в тонкощі оподаткування в IT і ІР,
укладення ОКРЕМИХ видів договорів: ліцензійних, сервісних, про розробку
веб-сайтів і використання хмарних технологій (SaaS), познайомимося з
конкретними напрямками ІТ-індустрії: GameDev, FinTech, е-commerce,
Blockchain технологіями, отримаємо навички роботи з публічною інформацією та дізнаємося про те, як врегульовані питання IT в угоді про асоціацію між Україною та ЄС.

✔️ Завдяки дистанційній формі, слухачі з усіх регіонів України отримують доступ до LIVE трансляцій з можливістю поставити питання лектору у режимі реального часу, а також особистого кабінету для повторного перегляду навчального відеоматеріалу у будь-який зручний час.

✔️ За результатами навчання, випускникам Програми надається можливість проходження стажування в юридичних фірмах і українських IT-компаніях, а кращі з кращих - отримають перспективи реального працевлаштування в компаніях-партнерах ❗️

Розпочинаємо новий семестр 5 березня 2018р.

Дедлайн подачі заявок - 3 березня 2018р.

Діє система знижок!

Форма реєстрації: https://goo.gl/forms/jXTu5pKtuFSIsT1l2

0
Комментариев
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярные судебные решения
ЕСПЧ
Название события
Текст описание события:
0