Главная Юридический мир ... События МСФЗ: особливості оцінки та подання. Таксономія звітності. МСФЗ: особливості оцінки та подання. Таксономія з...

МСФЗ: особливості оцінки та подання. Таксономія звітності.

14.01.2020
Просмотров : 2178
 - msfz_osoblivosti_otsinki_ta_podannya_taksonomiya_zvitnosti_5e1d0e416345a.jpg
Дата события
2020-01-30
Время проведения: 10:00-15:00
Записаться на семинар
Задать вопрос автору
Стоимость участия
4499грн
Локация : г. Киев, «Президент-Отель», 4*
Показать на карте

На семінарі-практикумі Ви дізнаєтесь:

  • Що слід врахувати у вступному балансі та у порівняльній фінансовій звітності за МСФЗ.
  • Як правильно застосовувати ті чи інші бази для оцінювання елементів фінансових звітів, передбачені МСФЗ.
  • Як подавати фінансову звітність на основі таксономії МСФЗ.
  • Особливості відображення в обліку та звітності відстрочених податків на прибуток.

Спікери:

Небильцова О.В. - професор КНЕУ, має 20-річний досвід роботи бізнес-тренера та викладача бізнес-шкіл з тематики: організація бухгалтерського обліку, формування фінансової звітності за П(С)БО, МСФЗ, ГААП США. Автор більш ніж 70 наукових і професійних публікацій. Веде консалтингову діяльність з питань застосування МСФЗ, трансформації фінансової звітності суб’єктами господарювання України.

Коршикова Р.С. - доцент, викладач облікових дисциплін КНЕУ, канд.екон.наук. Пройшла стажування у Франції, Бельгії, Великобританії за міжнародними стандартами фінансової звітності. Активний бізнес-тренер і викладач бізнес-шкіл з тематики фінансової звітності за П(С)БО України, МСФЗ. Сертифікований бізнес-тренер за програмою МСФЗ. Автор більш ніж 80 публікацій в наукових та фахових виданнях. Має практичний досвід роботи головним бухгалтером.

Програма:

  • Склад, структура та порядок подання елементів фінансової звітності згідно з МСФЗ: різні формати для різних користувачів. Строки подання та оприлюднення фінансової звітності.
  • В чому різниця між окремою, консолідованою та комбінованою фінансовою звітністю.
  • Таксономія звітності за МСФЗ та чим вона корисна для її користувачів та укладачів. Склад системи фінансової звітності та її формат: хто має звітувати; про що звітувати; як звітувати?
  • Особливості застосування МСФЗ: визнання усіх активів і зобов'язань за вимогами МСФЗ; виключення з активів і зобов'язань тих, які не можуть бути визнані за МСФЗ; оцінювання усіх визнаних вище активів і зобов'язань за МСФЗ; перекласифікація статей активів і зобов'язань. Спрощений підхід до оцінки окремих активів та зобов`язань у вступному балансі на дату переходу на МСФЗ.
  • Підходи до оцінки статей фінансової звітності відповідно до МСФЗ: вибір методу оцінювання як елемент облікової політики компанії. Особливості використання амортизованої собівартості, справедливої вартості та дисконтованої вартості.
  • Як розрахувати відстрочені податки на прибуток за МСФЗ: балансовий підхід або підхід на основі фінансового результату. Особливості відображення в обліку та звітності відстрочених податків на прибуток.
  • Проміжна фінансова звітність: обов`язок чи добровільний вибір суб`єкта господарювання? Особливості застосування облікової політики при формуванні проміжних фінансових звітів.
  • Вплив подій після звітного періоду на показники фінансової звітності за МСФЗ.

Семінар-практикум буде корисним представникам бухгалтерської служби, фінансового департаменту, економічного відділу.

Телефонуйте: (044) 451-84-17, (063) 700-77-95

Ми відповімо на будь-яке Ваше запитання.

Більше інформації щодо професійних заходів тут ues-seminar.kiev.ua

2178
Просмотров
0
Коментарии

Оставьте Ваш комментарий:

Добавить
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст