Главная Блог ... Новости Мінський меморандум – другий документ щодо врегулювання збройного конфлікту між Україною та РФ. Мінський меморандум – другий документ щодо врегулю...

Мінський меморандум – другий документ щодо врегулювання збройного конфлікту між Україною та РФ.

 • Автор: 

  Автор не указан

 • 0

 • 0

 • 1961

Отключить рекламу
 - tn1_minskiy_memorandum_drugiy_dokument_shchodo_vregulyuvannya_zbroynogo_konfliktu_mig_ukrainoyu_ta_rf_541ea24a24780.jpg

Як бачимо кількість документів у збройному протистоянні між Україною та Росією починає збільшуватись.

Нещодавно 1 вересня 2014 року був підписаний Мінський протокол за підсумками переговорів Тристоронньої контактної групи у складі представників України (другий Президент України – Леонід Кучма), Росії (посол РФ в Україні – Михайло Зурабов) та ОБСЄ (представник чинного голови ОБСЄ з питань врегулювання ситуації в Україні - Хайді Тальявіні). У переговорах взяли участь «прем’єр-міністр ДНР» Олександр Захарченко та "прем'єр - міністр ЛНР" Ігор Плотницький, які також поставили свої підписи під цим документом.

19 вересня 2014 року був підписаний і тепер вже оприлюднений Меморандум про виконання положень протоколу за підсумками консультацій Тристоронньої контактної групи у відношенні кроків, направлених на імплементацію Мирного плану Президента України П. Порошенко і ініціатив Президента Росії В. Путіна. Як і Мінський протокол меморандум підписаний одніми і тими же особами, при цьому посади та статус О. Захарченко та І. Плотницького в документах не зазначені.

Меморандум про виконання положень Мінського протоколу передбачає: повторне припинення вогню, створення буферної (без зброї та військових) полоси в зоні конфлікту, заборону польотів авіації включно із безпілотниками, початок роботи спостережної місії ОБСЄ, виведення з території України всіх іноземних військ, військової техніки, найманців, тощо.

Відповіді на питання чому повне припинення вогню не відбулося після підписання Мінського протоколу учасники переговорів не дали.

Згадайте новину: Мінський протокол - перший документ щодо врегулювання збройного конфлікту між Україною та РФ.
Обговорюйте тему: Мінський протокол за підсумками консультацій Тристоронньої контактної групи у складі предстаників України, РФ та ОБСЄ від 1 вересня 2014 року.

 • 1961

  Просмотров

 • 0

  Коментарии

 • 1961

  Просмотров

 • 0

  Коментарии


 • Отключить рекламу

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Популярные новости

  Смотреть все новости
  Смотреть все новости
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст