21.09.2014    Переглядів:  463
Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах: telegram viber youtube

Мінський меморандум – другий документ щодо врегулювання збройного конфлікту між Україною та РФ.

Мінський меморандум – другий документ щодо врегулювання збройного конфлікту між Україною та РФ. - minskiy_memorandum_drugiy_dokument_shchodo_vregulyuvannya_zbroynogo_konfliktu_mig_ukrainoyu_ta_rf_541ea24a24780.jpg

Як бачимо кількість документів у збройному протистоянні між Україною та Росією починає збільшуватись.

Нещодавно 1 вересня 2014 року був підписаний Мінський протокол за  підсумками переговорів Тристоронньої  контактної групи у складі представників України (другий Президент України – Леонід Кучма), Росії (посол РФ в Україні – Михайло Зурабов) та ОБСЄ (представник чинного  голови ОБСЄ з  питань врегулювання ситуації в Україні - Хайді Тальявіні). У переговорах взяли участь «прем’єр-міністр ДНР» Олександр Захарченко та "прем'єр - міністр ЛНР" Ігор Плотницький, які також поставили свої підписи під цим документом.

19 вересня 2014 року був підписаний і тепер вже оприлюднений Меморандум про виконання положень протоколу за підсумками консультацій Тристоронньої контактної групи у відношенні кроків, направлених на імплементацію Мирного плану Президента України П. Порошенко і ініціатив Президента Росії В. Путіна. Як і Мінський протокол меморандум підписаний одніми і тими же особами, при цьому посади та статус О. Захарченко та І. Плотницького в документах не зазначені.

Меморандум про виконання положень Мінського протоколу передбачає: повторне припинення вогню, створення буферної (без зброї та військових) полоси в зоні конфлікту, заборону польотів авіації включно із безпілотниками, початок роботи спостережної  місії ОБСЄ, виведення з території України всіх іноземних військ, військової техніки, найманців, тощо.

Відповіді на питання чому повне припинення вогню не відбулося після підписання Мінського протоколу учасники переговорів не дали.

Згадайте новину: Мінський протокол - перший документ щодо врегулювання збройного конфлікту між Україною та РФ.
Обговорюйте тему: Мінський протокол за підсумками консультацій Тристоронньої контактної групи у складі предстаників України, РФ та ОБСЄ від 1 вересня 2014 року.
 

 

0
Коментарів
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні судові рішення
Назва події
Завантаження основного зображення
Вибрати зображення
Текст опис події: