Головна Блог ... Новини Мінський меморандум – другий документ щодо врегулювання збройного конфлікту між Україною та РФ. Мінський меморандум – другий документ щодо врегулю...

Мінський меморандум – другий документ щодо врегулювання збройного конфлікту між Україною та РФ.

 • Автор: 

  Автор не вказаний

 • 0

 • 0

 • 2284

Відключити рекламу
Мінський меморандум – другий документ щодо врегулювання збройного конфлікту між Україною та РФ. - tn1_minskiy_memorandum_drugiy_dokument_shchodo_vregulyuvannya_zbroynogo_konfliktu_mig_ukrainoyu_ta_rf_541ea24a24780.jpg

Як бачимо кількість документів у збройному протистоянні між Україною та Росією починає збільшуватись.

Нещодавно 1 вересня 2014 року був підписаний Мінський протокол за підсумками переговорів Тристоронньої контактної групи у складі представників України (другий Президент України – Леонід Кучма), Росії (посол РФ в Україні – Михайло Зурабов) та ОБСЄ (представник чинного голови ОБСЄ з питань врегулювання ситуації в Україні - Хайді Тальявіні). У переговорах взяли участь «прем’єр-міністр ДНР» Олександр Захарченко та "прем'єр - міністр ЛНР" Ігор Плотницький, які також поставили свої підписи під цим документом.

19 вересня 2014 року був підписаний і тепер вже оприлюднений Меморандум про виконання положень протоколу за підсумками консультацій Тристоронньої контактної групи у відношенні кроків, направлених на імплементацію Мирного плану Президента України П. Порошенко і ініціатив Президента Росії В. Путіна. Як і Мінський протокол меморандум підписаний одніми і тими же особами, при цьому посади та статус О. Захарченко та І. Плотницького в документах не зазначені.

Меморандум про виконання положень Мінського протоколу передбачає: повторне припинення вогню, створення буферної (без зброї та військових) полоси в зоні конфлікту, заборону польотів авіації включно із безпілотниками, початок роботи спостережної місії ОБСЄ, виведення з території України всіх іноземних військ, військової техніки, найманців, тощо.

Відповіді на питання чому повне припинення вогню не відбулося після підписання Мінського протоколу учасники переговорів не дали.

Згадайте новину: Мінський протокол - перший документ щодо врегулювання збройного конфлікту між Україною та РФ.
Обговорюйте тему: Мінський протокол за підсумками консультацій Тристоронньої контактної групи у складі предстаників України, РФ та ОБСЄ від 1 вересня 2014 року.

 • 2284

  Переглядів

 • 0

  Коментарі

 • 2284

  Переглядів

 • 0

  Коментарі


 • Відключити рекламу

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст