2
0
656
У сучасному бізнесі виникає дуже багато спорів між компаніями. Незалежно від їхньої природи — фінансові розбіжності, невиконання договірних зобов'язань чи інші бізнес-конфлікти — перед бізнесом постає важливе питання: як краще вирішити ці спори? Часто керівники компаній автоматично звертаються до суду, вважаючи це найнадійнішим способом відстоювання своїх прав та інтересів. Проте, чи дійсно судовий процес є оптимальним варіантом для бізнесу?
Що є ключовим для бізнесу? Для бізнесу ключовими є не лише визнання своєї правоти чи досягнення юридичної перемоги. Значно важливішими можуть бути питання економії часу та ресурсів, збереження ділових відносин та мінімізація негативних наслідків для репутації компанії. Часто тривалість судових процесів, значні витрати на правову допомогу та непередбачуваність результатів можуть перевищувати потенційні вигоди від судового рішення.
У цій статті ми розглянемо реальний приклад судового спору між ТОВ "Краматорський МПЗ" та Компанією D.STEEL SRLS, проаналізуємо витрати на судовий процес та порівняємо їх з альтернативними методами вирішення спорів, зокрема медіацією. Це допоможе бізнесу на прикладі оцінити, чи варто звертатися до суду, чи можливо існують більш ефективні та вигідні способи врегулювання конфліктів.
Компанії D.STEEL SRLS звернулася до суду про стягнення з ТОВ "Краматорський МПЗ" судових витрат на професійну правничу допомогу.
ТОВ "Краматорський МПЗ" 14.06.2022 року подало позов до Господарського суду Донецької області про стягнення 300 000 євро попередньої оплати з Компанії D.STEEL SRLS. Господарський суд відмовив у задоволенні позову та стягнув з ТОВ "Краматорський МПЗ" 2 400 євро на користь Компанії D.STEEL SRLS за витрати на адвокатську допомогу. [https://reyestr.court.gov.ua/Review/109099293] Східний апеляційний господарський суд частково задовольнив заяву Компанії D.STEEL SRLS про додаткові витрати, стягнувши ще 1 800 євро витрат на адвокатську допомогу та 5 000 євро гонорару успіху. [https://reyestr.court.gov.ua/Review/112310947] Верховний Суд залишив в силі рішення Господарського суду та постанову Східного апеляційного господарського суду, але скасував додаткову постанову щодо додаткових витрат. [https://reyestr.court.gov.ua/Review/115710608?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTEAAR2QGE2GPKFvj40fHPhXEc_8hc5-Lr9yRSxfpGzsqKDXjoEP9Br0mbG2JfI_aem_UokScjIHeNaD8lEU3AZMog#]
Судовий процес:
Медіація:
Медіація є цінним інструментом для бізнесу, який допомагає ефективно вирішувати конфлікти, зберігаючи при цьому ресурси, ділові відносини та конфіденційність. Впровадження медіації в бізнес-практику може значно підвищити ефективність управління конфліктами та сприяти сталому розвитку компанії.
Автор статті: Варивода Маркіян ADI BEZSUDU
Просмотров
Коментарии
Просмотров
Коментарии
Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях
Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис
На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение
Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу
Просмотров:
221
Коментарии:
0
Просмотров:
959
Коментарии:
0
Просмотров:
381
Коментарии:
2
Просмотров:
367
Коментарии:
0
Просмотров:
405
Коментарии:
0
Просмотров:
409
Коментарии:
0
Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.
Полный текстПриймаємо до оплати
Copyright © 2014-2024 «Протокол». Все права защищены.