Главная Блог ... Новости Ілон Маск хоче запровадити у Twitter платну верифікацію за $20 на місяць Ілон Маск хоче запровадити у Twitter платну верифі...

Ілон Маск хоче запровадити у Twitter платну верифікацію за $20 на місяць

Отключить рекламу
 - d46c16a3d4d6e7d642f7d47b51bcdd8f.jpeg
Новий власник Twitter поставив співробітникам ультиматум: вкластися в термін введення платної верифікації в Twitter або бути готовими до звільнення.
Про це пише The Verge.
Директива полягає в тому, щоб змінити Twitter Blue, необов’язкову підписку вартістю 4,99 доларів на місяць, яка розблоковує додаткові функції, на більш дорогу підписку, яка також перевіряє користувачів, пише видання з посиланням на співрозмовників.
Наразі Twitter планує стягувати 19,99 доларів за нову підписку Twitter Blue.
«Згідно з поточним планом, у перевірених користувачів буде 90 днів, щоб підписатися або втратити свою синю галочку. Співробітникам, які працюють над проєктом, в неділю повідомили, що вони повинні вкластися в термін до 7 листопада, щоб запустити цю функцію, інакше вони будуть звільнені», — пише The Verge.
Маск ясно дав зрозуміти в місяці, що передували придбанню соцмережі, що він хоче переглянути те, як Twitter перевіряє облікові записи і працює з ботами. У неділю він написав: «Весь процес перевірки зараз модернізується».
Підписка Twitter Blue була широко запущена майже рік тому як спосіб перегляду статей без реклами від деяких видавців і внесення інших налаштувань в додаток, таких як інший колір іконки на головному екрані.
У кількох кварталах, коли Twitter повідомляв про прибутки, реклама залишалася переважною більшістю його доходів. Маск зацікавлений у зростанні підписок, щоб вони стали половиною загального доходу компанії.

 • 546

  Просмотров

 • 0

  Коментарии

 • 546

  Просмотров

 • 0

  Коментарии


 • Поблагодарить Отключить рекламу

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Популярные новости

  Смотреть все новости
  Смотреть все новости
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст