Главная Блог ... Новости Луценко в дії: затримання "бурштинової" мафії

Луценко в дії: затримання "бурштинової" мафії

эксклюзив
Отключить рекламу
 - tn1_0_80369700_1467750759_577c1967c43a7.jpg

Генеральний прокурор України Юрій Луценко, Голова СБУ Василь Грицак та головний Військовий прокурор України Анатолій Матіос особисто приїхали на Рівненщину та керували безпрецендентною спецоперацією із затримання організованої злочинної групи, яку звинувачують у розкраданні та кришуванні нелегального бурштинового бізнесу.

Вспомните новость: Заместитель прокурора Ровенской области Андрей Боровик благодаря янтарю имеет часы за миллион!

Як заявив Генеральний прокурор України Юрій Луценко в цей день на Рівненщині було проведено більше сотні обшуків, а загалом до слідчих дій було залучено більше півтисячі співробітників різних правохоронних органів.

За результатами спецоперації вже затримано п’ять осіб, серед яких заступник головного прокурора Рівненської області Андрій Боровик та один із високопосадовців СБУ у Рівненській області, щоправда його ім’я не назвали, так само як і прізвища та посади інших трьох затриманих.

Заступника прокурора Рівненщини Андрія Боровика було затримано на робочому місці, і показово перед журналістами та перехожими виведено з приміщення прокуратури Рівненської області.

За словами Головного військового прокурора України Анатолія Матіоса негласні слідчі дії в рамках кримінального провадження проводились з квітня місяця цього року. За їх результатами було зібрано достатньо доказів, щоб провести обшуки та затримання.

Юрій Луценко, відзначив дотриманість надсекретності в даному кримінальному провадженні, адже при залученні такої кількості правохоронців не відбулося жодного витоку інформації, про що свідчать успішність проведених обшуків та затримань.

Затриманим інкримінуються головне звинувачення – це 255 статтю Кримінального кодексу України “Створення злочинної організації”. Найсуворіше покарання за неї – це позбавлення волі до дванадцяти років. Головний військовий прокурор України Анатолій Матіос додав, що це не єдина стаття ККУ, за якою відповідатимуть затримані.

Генеральний прокурор України Юрій Луценко також заявив, що вищезгадана стаття звільняє від кримінальної відповідальності крім організатора або керівника злочинної організації, за вчинення злочину, передбаченого частиною першою цієї статті, якщо вона добровільно заявила про створення злочинної організації або участь у ній та активно сприяла її розкриттю. І публічно звернувся до усіх причетних до незаконного видобутку бурштину на Рівненщині скористатися можливістю уникнути криміанльної відповідальності.

“За результатами розкриття даного резонансного злочину Верховна рада України просто змушена буде нарешті прийняти відповідні рішення та нарешті на законодавчому рівні легалізувати видобуток бурштину на Рівненщині” – акцентував Генеральний прокурор України Юрій Луценко.

Джерело: Ритм

 • 1554

  Просмотров

 • 0

  Коментарии

 • 1554

  Просмотров

 • 0

  Коментарии


 • Поблагодарить Отключить рекламу

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Популярные новости

  Смотреть все новости
  Смотреть все новости
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст