Главная Блог ... Новости Коли вперше підтверджувати відомості про бенефіціарів: нове роз'яснення від Мін'юсту Коли вперше підтверджувати відомості про бенефіціа...

Коли вперше підтверджувати відомості про бенефіціарів: нове роз'яснення від Мін'юсту

15.11.2021
Сказать спасибо
Автор: Автор не указан
Подписаться на автора
Просмотров : 4645
Добавить в избраное
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube
Коли вперше підтверджувати відомості про бенефіціарів: нове роз'яснення від Мін'юсту - tn1_44a037335e08507d7754d1889aa3a099_619208044f412.jpg

 

З 10 жовтня набрав чинності Закон №1805-ІХ щодо перенесення граничного строку інформування про бенефіціарів на 11 липня 2022 року. Відповідно обов'язок щорічного підтвердження інформації мав би також початися пізніше з 2023 року.

Наразі ж з'явилося нове роз'яснення (знову ж таки від територіального органу Мін'юсту), але вже з урахуванням строку перенесення для інформування про бенефіціарів.

Так от, за ним для юросіб, створених та зареєстрованих до 28.04.2020 р. вперше підтверджувати відомості про бенефіціарів слід у такі строки:

  • якщо відомості подано у період з 11.07.2021 р. по 31.12.2021 р. - вперше підтверджувати бенефіціарів слід у 2022 році;
  • якщо відомості подано після 01.01.2022 р. - вперше подавати підтвердження про бенефіціарів необхідно у 2023 році.

Зверніть увагу! Для підприємств, створених та зареєстрованих після 28.04.2020 р., - перше підтвердження відомостей про кінцевого бенефіціарного власника слід подавати у 2022 році.

Підтвердження відомостей про КБВ подається протягом 14 календарних днів з дати державної реєстрації юрособи.

Для підтвердження відомостей необхідно буде надати такі документи:

  • заяву за формою №6;
  • структуру власності
  • витяг, виписку чи інший документ з торговельного, банківського, судового реєстру тощо, що підтверджує реєстрацію ЮО - нерезидента;
  • нотаріально засвідчену копію документа, що посвідчує особу КБВ для нерезидента та резидента (паспорт зразка 1994 року).

В роз'ясненні окремо підкреслено, що заявником для таких дій є керівник юрособи або уповноважена особа (на підставі відомостей ЄДР або нотаріальної довіреності).

Зауважимо, що 19 жовтня на сайті ВРУ було зареєстровано альтернативний законопроєкт №6131-2 щодо вдосконалення інституту зазначення відомостей про кінцевого бенефіціарного власника та структуру власності юридичної особи. Зокрема, ним передбачається виключити обов’язок щорічного підтвердження відомостей про кінцевого бенефіціарного власника. Але, чи прийме ВРУ цей законопроєкт, наразі не відомо.

Автор новини: Русанова Ганна

Джерело: Дебет- Кредит

Пользуйтесь нашими сервисами для получения юридических услуг :

Бесплатная консультация быстрый ответ на Ваш юридический вопрос поможет сориентироваться в дальнейших действиях.

Объявите собственный тендер и получите выгодное предложение от более чем 5000 юристов со всей Украины.

Видео-консультация юриста это современное и эффективное решение для получения необходимой информации

Каталог юристов Украины это эффективный способ найти надежного и профессионального исполнителя для Вашей юридической цели
4645
Просмотров
0
Коментарии

Оставьте Ваш комментарий:

Добавить
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст