Главная Блог ... Новости Кого з українців не призиватимуть до армії з 2024 року - роз'яснення Мінборони Кого з українців не призиватимуть до армії з 2024 ...

Кого з українців не призиватимуть до армії з 2024 року - роз'яснення Мінборони

Отключить рекламу
 - a3a44cf9222aa2ab6acaf1f47775569b.jpg

З 1 січня 2024 року Уряд України планує повністю замінити призов на короткочасну інтенсивну підготовку. Це буде відбуватися поступово, збільшуючи обсяги залучених і підтримуючи їх навички шляхом періодичних тренувань і зборів.

Про це повідомив міністр оборони Олексій Резніков, передає пресслужба Міноборони.

Користуйтеся консультацією: Повістка у військкомат: види повісток, правила та порядок вручення та відповідальність за неявку

За словами Резнікова, в міністерстві підготували бачення моделі, на першому етапі якої призов зберігається, проте як альтернатива впроваджується короткострокова (3−4 місяці) інтенсивна військова підготовка.

«Пройшовши таку підготовку, молоді люди не будуть підпадати під призов. Замість цього вони отримають базові військові навички. З 1 січня 2024 р. ми плануємо повністю замінити призов на короткочасну інтенсивну підготовку, поступово збільшуючи обсяги залучених і підтримуючи їх навички шляхом періодичних тренувань і зборів», — сказав міністр.

Президент Володимир Зеленський доручив уряду розробити і внести в парламент законопроєкт про впровадження моделі інтенсивної системи військової підготовки як можливої альтернативної форми проходження строкової служби.

Користуйтеся консультацією: Як відкосити від армії

 • 3644

  Просмотров

 • 1

  Коментарии

 • 3644

  Просмотров

 • 1

  Коментарии


 • Поблагодарить Отключить рекламу

  Кончили армию... Нет хуже ничего, чем случайные и некомпетентные люди у власти.

  03.02.2022 09:14

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Популярные новости

  Смотреть все новости
  Смотреть все новости
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст