Главная Блог ... Новости Іран готується до ядерної війни, в якій Захід програє, - Telegraph Іран готується до ядерної війни, в якій Захід прог...

Іран готується до ядерної війни, в якій Захід програє, - Telegraph

 • 0

 • 0

 • 80

Отключить рекламу

Світ стоїть на порозі Третьої світової війни, де з "осі зла" знаходиться Росія, Північна Корея, Китай та Іран. Й останні є найслабшою ланкою, яку США з легкістю могли б вибити, пише Telegraph.

Втім, Сполучені Штати дотримуються політики утихомирення, яка не спрацювала у 1930-х роках і не зробить цього зараз, вважають журналісти. На їхню думку, через таку пасивність США, Іран невдовзі отримає ядерну зброю та застосує її проти Ізраїлю, спровокувавши "тисячолітній конфлікт".

Журналісти вважають, що удар Ірану по Ізраїлю не є актом відплати, а фактичним оголошенням війни іншій країні. І Захід не мав би переконувати Ізраїль не бити у відповідь, а навпаки продемонструвати силу. 

Читайте також: Країни Балтії є слабким місцем, де Путін може перевірити рішучість НАТО, - FT Французький політик різко розкритикував Макрона за недостатню допомогу Україні Росія та Іран перетворюють Ізраїль та Україну на "військові лабораторії", - The Hill

На думку Telegraph, Байден мав би створити коаліцію, до якої увійшло б якомога більше арабських сусідів Ірану, ввести суворі санкції, дозволити Ізраїлю "добити" ХАМАС та допомогти вдарити по Хезболлі. Втім, керівництво США іншої думки. 

"Америка не має жодного значущого довгострокового плану щодо стримування Тегерана чи знищення ХАМАСу, Хуситів чи Хезболли. Чи дерадикалізації палестинських територій, щоб гарантувати, що з часом з’явиться нове керівництво, яке буде готове визнати існування Ізраїлю, прокладаючи шлях для життєздатного рішення з двома державами", – пише Telegraph.

Підсумовуючи, журналісти зазначають, що таким чином Захід настільки хоче уникнути будь-яких прямих конфліктів, що готовий закрити очі майже на все. Проте коли хтось прагне миру за будь-яку ціну, це неминуче закінчуються війною.

Ірано-Ізраїльский конфлікт: що відомо

У ніч на 14 квітня Іран заявив про початок операції "Правдива обіцянка" і запустив по Ізраїлю велику кількість ракет і дронів. Армія оборони Ізраїлю заявила, що разом із союзниками збила майже всі повітряні цілі. Зокрема, 120 балістичних і 30 крилатих ракет, а також про понад 170 безпілотних літальних апаратів.

Після цього стало відомо, що Ізраїль готує удар у відповідь по Ірану. За інформацією Jerusalem Post, армія оборони Ізраїлю вирішила, як завдаватиме удару у відповідь по Ірану, але ще не визначила час.

Натомість Telegraph раніше повідомляв про те, що в разі політичної готовності, Тегеран зможе виробити достатньо збройового урану для вибухового пристрою менш ніж за тиждень


ДЖЕРЕЛО : UNIAN
 • 80

  Просмотров

 • 0

  Коментарии

 • 80

  Просмотров

 • 0

  Коментарии


 • Отключить рекламу

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Популярные новости

  Смотреть все новости
  Смотреть все новости
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст