Главная Блог ... Новости Скриншоти переписки та голосові повідомлення. Цим доводиться державна зрада мешканці Торецьку, яка здавала позиції ЗСУ Скриншоти переписки та голосові повідомлення. Цим ...

Скриншоти переписки та голосові повідомлення. Цим доводиться державна зрада мешканці Торецьку, яка здавала позиції ЗСУ

Отключить рекламу
Скриншоти переписки та голосові повідомлення. Цим доводиться державна зрада мешканці Торецьку, яка здавала позиції ЗСУ - e9cbb8d0a176f21aa3d306e7926137ec.jpeg

Дзержинський міський суд Донецької області визнав жінку винною у державній зраді.

Про це повідомляє «Судовий репортер» із посиланням на вирок від 15 вересня.

За матеріалами справи, на території Донецької області функціонує інформаторська мережа, створена так званим «заступником начальника Горлівського МГБ ДНР» громадянкою України, яка перебуває на тимчасово окупованій території України, бере активну участь у бойових діях на боці РФ і збирає інформацію розвідувального характеру з метою подальшого розвідувально-підривної діяльності проти України.

До мережі інформаторів організатор залучила низку осіб, у тому числі уродженця міста Дзержинськ (на даний час міста Торецька), який зараз воює на боці РФ, але підтримує родинні та дружні звʼязки з мешканцями свого рідного міста. Цей чоловік залучив до збору та передачі інформації низку осіб, серед яких і обвинувачену.

Постійно проживаючи у Торецьку, що зараз на лінії бойового зіткнення, жінка збирала та передавала ворогу інформацію щодо переміщення і точного розташування підрозділів та техніки Збройних сил України.

Згадайте новину: За копійки розкидав саморізи перед колонами ЗСУ: колаборант отримав 15 років тюрми

9 жовтня 2022 року вона надійслала в Telegram користувачу «Донбасс-Фронт» щонайменше два голосових повідомлення, у яких розповіла про дислокацію ЗСУ поблизу Торецького професійного гірничого ліцею № 89.

Із 8 жовтня по 1 листопада 2022 року обвинувачена надсилала співрозмовнику подібні повідомлення, у тому числі з образами жителів України і висловлювала сподівання на перемогу Росії у війні проти України.

У судовому засіданні жінка вину не визнала, пояснила, що того чоловіка, якому писала, ніколи в житті не бачила, ніякої інформації вона не збирала, не фіксувала, не передавала, спілкувалася з ним як із другом і нічого більше. Ту інформацію знав будь-який мешканець міста.

Інтернет-месенджерами вона користувалася, щоб знати, що коїться в місті та зорієнтуватися, як правильно себе вести в деяких ситуаціях. Обвинувачена познайомилася з тим чоловіком у публічній групі жителів Торецька, а потім він почав писати їй особисто і спитав при черговому обстрілі, чи сильно стріляють. На що вона відповіла, що стерпно, все нормально. Новий знайомий представився як мешканець міста Торецька і пообіцяв, що коли приїде, то вони будуть спілкуватися. При переписці він не пояснював, де знаходився, казав, що щось будує. Його відповідь, що він надішле інформацію туди, куди потрібно з приводу повідомлення про обстріл училища, вона не сприймала як відповідь військового. Вважала, що він може якось вплинути, думала, що він свій, українець. Про обстріли гірничого ліцею обвинувачена почула в черзі за водою в середині серпня.

Жінка намагалася переконати суд у своїй проукраїнській позиції. Сказала, що їй не дуже подобається, як висловлюються з різних регіонів з приводу людей, що проживають на Донбасі і які залишилися з Україною, яких «не відрізали». Якби вона хотіла чогось іншого, то виїхала б ще в 2014 році, але залишилася у місті, вона не розуміє, чому повинна підтримувати тих людей, які 9 років обстрілюють. Вона ніколи не буде підтримувати РФ, тим більше бігти до них, бо вони загарбники.

На момент затримання історія листування у телефоні жінки була очищена.

Однак раніше у порядку негласних слідчих розшукових дій правоохороні отримали доступ до переписки в Telegram і скопіювали її. Із цих матеріалів вбачалося, що жінка дійсно надсилала

скриншоти геолокації, текстові і голосові повідомлення про дислокацію військовослужбовців ЗСУ біля Торецького професійного гірничого ліцею № 89.

За висновком експерта, голос на аудіозаписах належить обвинуваченій.

Згадайте новину: Жителя Харківщини посадили на 13 років за роботу слідчим в окупаційній поліції

Колегія суддів не приймає пояснення обвинуваченої що вона спілкувалася із інформатором РФ як із другом по переписці та колишнім мешканцем Торецька, оскільки це спростовано доказами – скриншотами переписки з месенджеру Telegram та голосовими повідомленнями, в яких жінка виказувала свою неприязнь до України та прагнення помсти.

Жінка одружена, раніше не судима, має на утриманні неповнолітню дитину, позитивно характеризується за місцем проживання і місцем праці, до кримінальної відповідальності раніше не притягувалася

Суд врахував поведінку обвинуваченої, яка не надала правдиві свідчення про обставини вчинення злочину, не дала критичної оцінки своїм злочинним діям, не усвідомила провину, що свідчить про відсутність каяття.

Громадянку засудили до 15 років позбавлення волі із конфіскацією всього майна, що є її особистою власністю.

Згадайте новину: Драконовское! На Чернігівщині бабусю за лайки в «Одноклассниках» увʼязнили на 5 років

 • 1157

  Просмотров

 • 0

  Коментарии

 • 1157

  Просмотров

 • 0

  Коментарии


 • Поблагодарить Отключить рекламу

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Популярные новости

  Смотреть все новости
  Смотреть все новости
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст