12.04.2019    Просмотров:  2905
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram youtube

До побачення суддя Гладун! Печерський суд втратив одіозного самодура!

Вища рада правосуддя 11 квітня 2019 року розглянула питання про звільнення Гладун Христини Анатоліївни з посади судді Печерського районного суду міста Києва на підставі пункту 3 частини шостої статті 126 Конституції України відповідно до рішення Вищої кваліфікаційної комісії суддів України від 17 листопада 2016 року № 1908/дп-16.

Доповідач – член Вищої ради правосуддя Микола Гусак повідомив, що до Вищої ради юстиції 15 грудня 2016 року надійшло рішення Вищої кваліфікаційної комісії суддів України від 17 листопада 2016 року №1908/дп-16 про внесення подання про звільнення Гладун Х.А. з посади судді Печерського районного суду міста Києва на підставі пункту 3 частини шостої статті 126 Конституції України.

Згадайте новину: ВРП взялась звільняти суддю Євгена Аблова, який визнав Майдан перешкодою і схвалив "рюкзаки Авакова"

17 листопада 2016 року Вища кваліфікаційна комісія суддів України, розглянувши дисциплінарну справу, прийняла рішення про внесення подання до Вищої ради юстиції про звільнення судді Печерського районного суду міста Києва Гладун Х.А. з підстав, передбачених пунктом 3 частини шостої статті 126 Конституції України.

Зокрема, Вища кваліфікаційна комісія суддів України дійшла висновку, що встановлені випадки скасування судових рішень свідчать про грубу недбалість судді Гладун Х.А. та її нехтування обов’язками, що в цілому негативно впливає як на авторитет судової влади, так і на суспільну довіру до суду, оскільки зміст вказаних рішень свідчить про невиконання суддею вимог закону прямої дії та неврахування під час розгляду справ фактичних обставин справи, що є очевидними.

Оцінюючи в сукупності факти та обставини, встановлені за результатами дисциплінарного провадження, Комісія дійшла до висновку про допущення суддею Гладун Х.А. поведінки, що порочить звання судді та підриває авторитет судової влади України.

Згадайте новину: За свавілля ВРП звільнила Нікушина В.В. з посади судді Києво-Святошинського районного суду Київської області

Суддя Гладун Х.А., не погоджуючись із рішенням Комісії, звернулась до Вищого адміністративного суду України з адміністративним позовом до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, в якому просила визнати його протиправним та скасувати.

Рішенням Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду від 24 травня 2018 року у задоволенні адміністративного позову Гладун Х.А. до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України про визнання незаконним та скасування рішення від 17 листопада 2016 року № 1908/дп-16 відмовлено. Колегія суддів Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду дійшла висновку про відсутність підстав для задоволення позовних вимог Гладун Х.А.

З урахуванням зазначеного Вища рада правосуддя ухвалила звільнити Гладун Христину Анатоліївну з посади судді Печерського районного суду міста Києва на підставі пункту 3 частини шостої статті 126 Конституції України.

Джерело: Управління інформації та забезпечення комунікаційної діяльності

Згадайте новину: Суддя Олександр Бойко за керування автомобілем напідпитку відбувся ЛИШЕ позбавленням прав на рік та НЕ був звільнений з посади!

ВРП надала згоду на утримання під вартою судді господарського суду Сумської області Коваленка О.В.

2905
Просмотров
2
Комментариев
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні судові рішення
Название события
Загрузка основного изображения
Выбрать изображение
Текст описание события: