23.12.2015    Просмотров:  363
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube

Державний виконавець Назаровець наклав штраф на Саакашвілі за невиконання рішення суду

Державний виконавець Назаровець наклав штраф на Саакашвілі за невиконання рішення суду - dergavniy_vikonavets_nazarovets_naklav_shtraf_na_saakashvili_za_nevikonannya_rishennya_sudu_5679e1fed4b54.jpg

Глава Одеської обласної держадміністрації Михайло Саакашвілі оштрафований на 680 грн за відмову виконати судове рішення

У грудні 2014 року місцевий житель, імені якого видання не називає, звернувся в обласну адміністрацію з проханням організувати йому зустріч з тодішнім главою регіону Ігорем Палицею, але замість запрошення він отримав відписку за підписом заступника.

Громадянин вважає це порушенням своїх прав і подав позов до окружного адміністративного суду. 26 червня 2015 року суддя Оксана Вовченко своїм рішенням зобов’язала главу ОДА організувати особистий прийом громадянина. Саакашвілі, який на той момент обіймав посаду глави області менше місяця, як і його попередник, відмовився зустрічатися з жителем.

"Замість цього була подана апеляційна скарга, в якій ОДА намагалася відстояти право губернатора не витрачати час на особистий прийом громадян. Однак 22 вересня 2015 року колегія суддів, ретельно вивчивши матеріали справи, залишила рішення без змін".

Згадайте новину: Аваков на нараді хлюпнув водою в обличчя Саакашвілі

Житель Одеської області зрозумів, що місцева влада не збирається виконувати рішення суду, у зв’язку з чим вирішив діяти через виконавчу службу. Судовий виконавець повідомив Саакашвілі про необхідність виконати припис та після закінчення встановленого законом строку наклав на нього штраф.

Дивиться відео: Сварка та лайка Авакова та Саакашвілі 

Якщо і після цього судове рішення не буде виконано, виконавець накладе штраф у подвійному розмірі та звернеться до правоохоронних органів з повідомленням про притягнення глави області до кримінальної відповідальності за статтею "невиконання судового рішення посадовою особою".

Джерело: Експресо-TV

Аналізуйте рішення суду: Голову Одеської ОДА Саакашвілі суд зобов'язав здійснити особистий прийом громадянина (Одеський окружний адміністративний суд, справа № 815/2707/15, постанова від 24 червня 2015р. суддя Вовченко О. А.) 

0
Комментариев
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярные судебные решения
Название события
Загрузка основного изображения
Выбрать изображение
Текст описание события: