16.02.2016    Просмотров:  280
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube

БРАВО: Слідом за Касько гепрокурор Шокін подав у відставку

БРАВО: Слідом за Касько гепрокурор Шокін подав у відставку - bravo_slidom_za_kasko_geprokuror_shokin_podav_u_vidstavku_56c343d3acfba.jpg

 Генеральний прокурор України Віктор Шокін подав у відставку. Про це в Twitter повідомив заступник голови депутатської фракції "Блок Петра Порошенко" Мустафа Найєм.

Також цю інформацію "Українській правді" підтвердили у Генпрокуратурі. "Шокін подав у відставку", - сказав співрозмовник видання.

Як повідомлялося, сьогодні президент Петро Порошенко оприлюднив звернення, у якому закликав генпрокурора Шокіна піти у відставку.

Згадайте новину: Шокін змусив таки заступника генпрокурора Віталія Каська подати у відставку 

"Сьогодні зранку я мав зустріч і грунтовну розмову з Генеральним прокурором. Я звернувся до Віктора Миколайовича з пропозицією, щоб він написав заяву про відставку. Віктор Шокін впровадив ті реформи, яким в ГПУ чинили спротив десятиліттями: позбавлення прокуратури загального нагляду, створення Національного антикорупційного бюро і Державного бюро розслідувань, тощо. Це з одного боку. З іншого, ГПУ, на жаль, не змогла заручитися довірою суспільства. І саме тому на порядку денному стоїть питання про відставку Генпрокурора", - йдеться в заяві Порошенка.
  

0
Комментариев
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярные судебные решения
Название события
Загрузка основного изображения
Выбрать изображение
Текст описание события: