Главная Юридический мир ... События Безкоштовний вебінар: «Захист лікаря vs пацієнта: баланс правового регулювання» Безкоштовний вебінар: «Захист лікаря vs пацієнта: ...

Безкоштовний вебінар: «Захист лікаря vs пацієнта: баланс правового регулювання»

30.09.2021
Просмотров : 978
 - 0_19320400_1632904692_615425f42f304.png
Дата события
2021-10-05
Время проведения: 18:00-20:00
Записаться на семинар
Задать вопрос автору
Стоимость участия
Бесплатно
Локация : онлайн
Показать на карте

Вітаємо!

5 жовтня 2021р. о 18:00 буде проходити безкоштовний вебінар на тему: «Захист лікаря vs пацієнта: баланс правового регулювання»

Спікер: Артем Донець, Керуючий партнер Адвокатського об’єднання «Донець та партнери»

На вебінарі будемо говорити про:

  1. Як знайти баланс інтересів в відносинах провайдера медичних послуг та пацієнта?

  2. Все що стосується пошуків цього балансу можна ефективно реалізувати через ефективне правове регулювання цих відносин, що є особливо важливим у зв’язку із більшою доступністю і різноманітністю медичних послуг і суб’єктів їх надання. Як не втратити баланс – про це і поговоримо.

Медичне право вважається досить новим в Україні і багато в чому розвивається виходячи з досвіду іноземних країн. Проте відсутність уніфікованого законодавства і велика кількість підзаконних актів ускладнюють цей процес, у зв’язку з чим ринок медичного потребує спеціалістів, які зможуть вести проект від ідеї до реалізації.

Реєструйтесь на вебінар натиснувши на посилання нижче прямо зараз: https://bit.ly/3kOx9PO

978
Просмотров
1
Коментарии

Есть запись?

06.10.2021 01:46

Оставьте Ваш комментарий:

Добавить
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст