Головна Юридичний світ ... Події Безкоштовний вебінар: «Захист лікаря vs пацієнта: баланс правового регулювання» Безкоштовний вебінар: «Захист лікаря vs пацієнта: ...

Безкоштовний вебінар: «Захист лікаря vs пацієнта: баланс правового регулювання»

30.09.2021
Переглядів : 983
 - 0_19320400_1632904692_615425f42f304.png
Дата події
2021-10-05
Час проведення: 18:00-20:00
Записатися на семінар
Задати питання автору
Вартість участі
Безкоштовно
Локація : онлайн
Показати на мапі

Вітаємо!

5 жовтня 2021р. о 18:00 буде проходити безкоштовний вебінар на тему: «Захист лікаря vs пацієнта: баланс правового регулювання»

Спікер: Артем Донець, Керуючий партнер Адвокатського об’єднання «Донець та партнери»

На вебінарі будемо говорити про:

  1. Як знайти баланс інтересів в відносинах провайдера медичних послуг та пацієнта?

  2. Все що стосується пошуків цього балансу можна ефективно реалізувати через ефективне правове регулювання цих відносин, що є особливо важливим у зв’язку із більшою доступністю і різноманітністю медичних послуг і суб’єктів їх надання. Як не втратити баланс – про це і поговоримо.

Медичне право вважається досить новим в Україні і багато в чому розвивається виходячи з досвіду іноземних країн. Проте відсутність уніфікованого законодавства і велика кількість підзаконних актів ускладнюють цей процес, у зв’язку з чим ринок медичного потребує спеціалістів, які зможуть вести проект від ідеї до реалізації.

Реєструйтесь на вебінар натиснувши на посилання нижче прямо зараз: https://bit.ly/3kOx9PO

983
Переглядів
1
Коментарі

Есть запись?

06.10.2021 01:46

Залиште Ваш коментар:

Додати
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст