21.09.2016 | Автор: Фурман Ірина Миколаївна
Задать вопрос автору
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube

Аваков закликав терміново змінити "закон Савченко"

Прийнятий Радою документ провокує зростання злочинності в країні, заявляє глава МВС.

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков виступає за негайне внесення змін до закону в так званий "закон Савченко", в зв'язку з тим, що тих, що вийшли на свободу за даном документом, масово викривали в повторному скоєнні злочинів.

"На даний момент від подальшого відбування покарання - за цим прийнятим Радою законом - звільнені 8 200 засуджених та ув'язнених. 34 000 (!!!) підлягають звільненню з місць позбавлення волі за рік. Із зазначеної кількості тих, що вже вийшли - 785 вже викриті у скоєнні злочинів, з яких 22 - за умисне вбивство, 18 - нанесення ТТП, 10 - згвалтування, 405 -кражі, 131 -грабежі, 66 - збройні розбої, 39 - шахрайство, 20 -хуліганства і інші злочини", - написав Аваков у Facebook.

Вспомните новость: Юридические казусы: «Закон Савченко» уменьшил пожизненно заключенному срок на 2 года

При цьому він підкреслив, що "це тільки викриті, ті кого вдалося затримати, а виходячи з поточної статистики розкриття злочинів, на жаль, мінімум стільки ж залишаються за кадром нашої уваги".

Міністр заявляє, що ситуацію, що виникла, необхідно негайно врегулювати. "Ми не можемо собі дозволити в поточній ситуації бути ліберальними до того, хто вчиняє тяжкі злочини людям - це підриває основи безпеки в суспільстві і провокує зростання злочинності", - підкреслив він.

"Цю помилку треба виправляти! Надто дорогою ціною платимо ... Я за гуманізм, але проти потурання рецидивістів. Звертаюся до парламентаріїв, і прошу і вимагаю - як хочете, але треба негайно втрутитися і змінити дію цього закону!", - Резюмував Аваков.

Раніше Гройсман виступив за скасування '' закону Савченко ''.

Джерело: Корреспондент

Читайте статтю: ДОСЛІДЖЕННЯ. Скільки вбивць, ґвалтівників та хабарників випустив на свободу «Закон Савченко»

0
Нравится
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні судові рішення