07.02.2019    Просмотров:  423
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram youtube

АРМА ПЕРЕДАЛО КВАРТИРУ ЯНУКОВИЧА УПРАВИТЕЛЮ

7 лютого Агентство з розшуку і менеджменту активів передало тимчасовому управителю елітну 240-метрову квартиру Януковича на Оболонській набережні в Києві. Експерти оцінили це майно екс-президента у 36 млн грн.

Про це повідомили в Трансперенсі Інтернешнл Україна.

Як стало відомо, раніше в цій оселі проживала Полежай, цивільна дружина Віктора Федоровича.

“5 років “сумнівне” майно Януковича стояло і не приносило нічого державі. Нарешті завдяки створенню і повноцінному функціонуванню АРМА ми побачимо реальні доходи. До кінця лютого триває конкурс на управителя Межигір’я. Сподіваємося, що згодом і цей об’єкт стане прибутковим”, – зазначила юридичний радник ТІ УКраїна Катерина Риженко.

Нагадаємо, у 2015 році в рамках кримінального провадження щодо Януковича та його оточення було накладено арешт на резиденцію Межигір’я та інші активи, пов’язані з ТОВ “Танталіт”. Пізніше справу було скеровано за підслідністю до Національного антикорупційного бюро, а майно завдяки низці клопотань прокурорів було передано до АРМА.

Ця публікація була підготовлена за фінансової підтримки Європейського Союзу. ЇЇ зміст є відповідальністю виключно Transparency International Україна і необов’язково відображає погляди Європейського Союзу

Згадайте новину: Наша епоха: Заочный приговор Януковичу - 13 лет за государственную измену

423
Просмотров
0
Комментариев
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні судові рішення
Название события
Загрузка основного изображения
Выбрать изображение
Текст описание события: