Главная Блог ... Новости Проекти по землеустрою будуть оформлюватися в коротші строки.Макарова засудили на 5 років позбавлення волі.Яценюк пропонує відстоювати права на українську власність Проекти по землеустрою будуть оформлюватися в коро...

Проекти по землеустрою будуть оформлюватися в коротші строки.Макарова засудили на 5 років позбавлення волі.Яценюк пропонує відстоювати права на українську власність

эксклюзив
 • Автор: 

  Автор не указан

 • 0

 • 0

 • 1281

Отключить рекламу
Проекти по землеустрою будуть оформлюватися в коротші строки.Макарова засудили на 5 років позбавлення волі.Яценюк пропонує відстоювати права на українську власність - tn1_Yatsenyuk-Makarov-condemned-Management_5502cf75684d7.jpg

Яценюк пропонує відстоювати права на українську власність

Нещодавно Ярсеній Яценюк, діючий голова уряду України, запропонував у Парламенті ухвалити закон про майнові та юрисдикційні імунітети іноземних держав. Якщо закон буде прийнято, з’явиться можливість судити інші держави, якими були нанесені незаконні дії, спрямовані на українські компанії чи окремих громадян. До закону пропонується внести розглядання справ, які стосуються націоналізації та конфіскації українського майна. Як зазначив Яценюк, подібні міри вже давно успішно діють у ряді країн ЄС, а також в Аргентині та Австралії.

Як наголосив прем’єр, усі останні зміни в законодавстві України спрямовані на приведення у відповідність національних правових актів до рівня Європейських країн. Запропонований закон надасть можливість громадянам захищати свою власність,в тому числі, на території Автономної Республіки Крим.

Також Яценюк запропонував Міністерству юстиції підготувати доповідь для Парламенту, в якій була б зазначена необхідність прийняття нового відповідного закону. Якщо закон буде схвалено, Україна в цілому, кожен її громадянин і національна компанія буде мати усі права щодо відстоювання свого права на власність.

Макарова засудили на 5 років позбавлення волі

Сьогодні стало відомо, що у Київському районному суді міста Харкова нещодавно був засуджений на 5 років позбавлення волі Олексій Макаров – один з найактивніших учасників березневого штурму, направленого на захват Харківської ОДА. Про це сьогодні повідомив Артем Степанов.

Як повідомив перший заступник прокурора Харківської області Степанов, 1 березня минулого 2014 року 22-річний Макаров, разом зі своїми спільниками, приймав активну участь в організації протиправних незаконних дій, а саме – захваті державної будівлі, а також дестабілізації мирної обстановки у Харкові. 11 лютого 2015 року правопорушника було затримано. І вже на цьому тижні суд прийняв рішення, що Макаров винен в організації хуліганських дій та масових заворушень.

Артем Степанов наголосив на тому, що на цей час вирок ще не вступив в законну дію, тому що зараз ще не закінчився строк на подання апеляційного оскарження судового рішення. Але заступник прокурора Харківської області наголосив на тому, що вирок оголошено і засуджений був взятий під варту безпосередньо у судовому залі. Це означає, що кожен правопорушник понесе покарання, відповідно до законодавства України.Проекти по землеустрою будуть оформлюватися в коротші строки

Новий ЗУ про землеустрій 2015 року, який нещодавно підписав президент України Петро Порошенко, значно спрощує процедури, пов’язані з процесами погодження проектів землеустрою. Відповідно до нового закону, процедура надання прав громадянам по передачі земель з комунальної чи державної власності повинна бути безоплатною, а також повинна скорочуватися у термінах реалізації. Окрім того, будь-яке затягування процесу щодо погодження проектів по землеустрою буде каратися.

На сьогоднішній день головною проблемою відповідних органів державної влади є те, що затягування погодження проекту відбувається із-за постійного поповнення недоліків, які необхідно виправляти почергово. Повний перелік на початку оформлення документів допоміг би скоротити порядок погодження проектів землеустрою та строк прийняття рішення на декілька років (!), а також зменшити витратити громадян, які потребують переоформлення документів для повної реалізації своїх прав, які гарантовані Конституцією.

Прийнятий закон чітко встановлює усі вимоги до правомірних органів, які повинні надавати вичерпні зауваження у повному обсязі одразу при поданні документів. Завдячуючи цьому, висновок про погодження проекту землеустрою буде прийматися набагато швидше.

 • 1281

  Просмотров

 • 0

  Коментарии

 • 1281

  Просмотров

 • 0

  Коментарии


 • Отключить рекламу

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Популярные новости

  Смотреть все новости
  Смотреть все новости
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст