07.05.2020 | Автор: Понзель Марина Генадіївна    Просмотров:  3457
Задать вопрос автору
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube

4 хвилини, які варто подивитися кожному росіянuну. як насправді Хрущов подарував Крим Україні(відео)

4 хвилини, які варто подивитися кожному росіянuну. як насправді Хрущов подарував Крим Україні(відео) - 0_84826000_1588852693_5eb3f7d5cf1f6.jpg

19 лютого 1954 року Президія Верховної Ради СРСР передає Крим Україні, пише personavip.co.ua

загрузка...

Основна причина такого кроку полягає в жахливому становищі півострова, зруйнованого бойовими діями, знекровленого депортацією і фактично такого що живе в умовах розвитку XIX століття.

Таблоид: "У россиян такого нет", или Как производят украинский броневик "Козак"

Виходить, що розтиражована інформація про так званий “подарунок” Хрущова – фейк. Україну зобов’язали рятувати вмираючий регіон. І Київ вклав сюди власні кошти і людські ресурси.

До речі, переселенці з РФ не були пристосовані до ведення господарства на півострові і поїхали сюди, повіривши обіцянкам про райські курорти.

Таблоїд: Чи Знали Ви Це Про Україну? Неймовірно Цікаві Факти, Про Які Майже Ніхто Не Знає

До речі, під час візиту Хрущова до Криму в супроводі зятя Аджубея які прибули з Сибіру люди кричали, що їх сюди “пригнали”, але життя в Криму немає: картопля і капуста не родять, загризли клопи і громадян просто обдурили. Всі хотіли назад в Сибір і на Волгу. Тоді-то було прийнято рішення, що на півострові повинні працювати знайомі з умовами виживання на півдні українці. З цією пропозицією Хрущов негайно вирушив до Києва.

Так, до Криму приїхали десятки тисяч українських добровольців і за два роки підняли економіку регіону.

У 1954 році Україна почала відновлювати Крим, несучи колосальні витрати. До речі, витрати з власного республіканського бюджету, а не з державної скарбниці Української РСР.

До слова, за кілька десятиліть до цього Росія забрала “жирні” шматки України з родючим грунтом і етнічними українцями, насильно русифікувавши все навколо. Так, в лютому 1919 року Москва вилучає зі складу України Бєлгородський і Гайворонський повіти. Чотири північних повіти Чернігівської губернії також передають Росії, в 1924 році Росії відходить частина Шахтинської і Таганрозького округів Донецької губернії української республіки.

Виходить, що спершу Кремль забрав у України родючі землі, рівні по території Криму, а потім нав’язали вмираючий півострів. Відновлення півострова обійшлося в сотні мільйонів рублів – колосальну суму. Була відновлена ​​легка промисловість, сільське господарство, житловий фонд.

Таблоїд: Якщо пустимо воду до Криму, перекреслимо головну ідею – півострів має обходитися Росії дуже дорого

3457
Просмотров
0
Комментариев
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярные статьи
Популярные судебные решения
ЕСПЧ
0