2022-12-13 | Автор: Zayava.online

Zayava.online

в суд без адвоката
Офіційний вебсайт
Дата заснування
2018-12-27
Адреса
Перекопська,77
Кількість працівників
4
Продукт

Zayava.online – це інтерактивний сервіс для самостійного складання професійних позовних та інших заяв.

Наша інтуїтивно зрозуміла і проста анкета-опитувальник з підказками і прикладами щодо заповнення полів задасть Вам ті ж питання, що і адвокат, до якого ви звернетеся для вирішення Вашого питання.

Наша роль - не замінити собою адвоката, а запропонувати IT-рішення, яке полегшить громадянину України самостійно створити позов та самостійно захистити свої інтереси у суді у типових, не надто складних судових спорах. Це означає, що ми не надаємо юридичні консультації, не подаємо замість вас документи до суду та не супроводжуємо ваш спір у суді.

Основатель
fdc5ff5450106d100778c79744fb3d98.jpg
Гладка Аліна
Адвокат, СЕО проекту Zayava.online, автор статей
604
Переглядів
0
Коментарі

Залиште Ваш коментар:

Додати
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст