4
3
26948
Зміст:
Єдиний реєстр боржників - це електронна база даних боржників за майновими (грошовими) боргами як діючих виконавчих проваджень, так і вже закритих невиконаних. Реєстр перебуває у вільному для всіх ознайомленні з безкоштовним доступом. Потрібен тільки доступ до Інтернету, ось посилання на реєстр: https://erb.minjust.gov.ua/#/search-debtors.
У Мін'юсті є загальний реєстр боржників, з якого можна виділити три реєстри боржників:
Відомості про боржника вносяться до Єдиного реєстру боржників (крім відомостей про боржників, якими є державні органи, органи місцевого самоврядування, а також боржники, які не мають заборгованості за виконавчим документом про стягнення періодичних платежів більше трьох місяців, і боржників за рішенням немайнового характеру) одночасно з винесенням постанови про відкриття виконавчого провадження.
Дані про боржника за рішенням про встановлення побачення з дитиною і про усунення перешкод у побаченні з дитиною вносяться до Єдиного реєстру боржників одночасно з винесенням постанови про накладення штрафу на боржника.
Виконавче провадження відкривається за такими виконавчими документами:
Потенційний боржник, якщо не допустить наявності і видачі виконавчого документа, тим самим може не допустити відкриття виконавчого провадження з внесенням відповідного запису до реєстру. Те ж саме стосується й випадків скасування, наприклад, в судовому порядку, виконавчого документа і як наслідок закриття виконавчого провадження та скасування відповідного запису в реєстрі боржників.
Користуйтеся консультацією: Як не втратити автомобіль за борги у виконавчому провадженні
У чому саме неприємності наявності запису для боржника, розглядаємо далі:
Спочатку слід перевірити дані в Мін'юст реєстр боржників і встановити наявність запису. Далі необхідно визначитися з підставою для відкриття виконавчого провадження, на якій стадії воно зараз (https://asvpweb.minjust.gov.ua/#/search-debtors ) і хто відкрив його з внесенням запису до реєстру. А далі:
Користуйтеся консультацією: На Ваше ім'я взяли кредит: як уникнути боргу і знайти шахрая?
Питання, якими цікавляться найчастіше по цій темі:
На який термін запис залишається в реєстрі?
Запис залишається в реєстрі до тих пір, поки боржник не виконає своє зобов'язання перед кредитором або даний запис в реєстрі боржників зупинять в судовому порядку, про який писалося вище. Дане твердження підтверджується частиною 7 статті 9 Закону України "Про виконавче провадження".
Чи переходить запис у спадок?
Запис за реєстром боржників не переходить у спадок, але зобов'язання перед кредитором повинен виконати спадкоємець в розмірі суми боргу за рахунок спадкового майна, відповідно до ч.4 ст.1231 Цивільного кодексу України.
Часткове виконання виконавчого провадження виключає запис в реєстрі?
Часткове виконання виконавчого провадження не виключає запис в реєстрі боржників, тому що повинні бути виконані всі зобов'язання перед кредитором та сплачені кошти за виконання примусових дій державним або приватним виконавцем, якщо такі проводилися. Дане твердження підтверджується практикою Верховного Суду у справі 592/11464/14-ц від 07.07.2021 за посиланням: https://reyestr.court.gov.ua/Review/98299021.
Чи існує реєстр боржників за кредитами?
Реєстр боржників за кредитами не існує, оскільки як писалося вище, в цьому переліку немає такого реєстру. Але зобов'язання за кредитними договорами вносяться до загального реєстру боржників, тільки після відкриття виконавчого провадження поданому кредитному зобовязанню.
Якщо Вам потрібна послуга професіонала, пропонуємо скористатися сервісом "Тендер на юридичну допомогу" від юридичної ресурсу Протокол
Автор консультації: адвокат Васильєв Павло Сергійович, юрист Любий Ігор Анатолійович
Джерело: юридичний ресурс Протокол
Переглядів
Коментарі
Переглядів
Коментарі
Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях
Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс
Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію
Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом
Переглядів:
419
Коментарі:
0
Переглядів:
327
Коментарі:
0
Переглядів:
1114
Коментарі:
3
Переглядів:
615
Коментарі:
0
Переглядів:
1564
Коментарі:
1
Переглядів:
480
Коментарі:
0
Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.
Повний текстПриймаємо до оплати
Copyright © 2014-2024 «Протокол». Всі права захищені.
Єдиний реєстр боржників. Відеоінструкція роботи та пошуку себе в реєсті боржників https://protocol.ua/ru/ediniy_reestr_borgnikiv_videoinstruktsiya_roboti_ta_poshuku_sebe_v_reestri_borgnikiv/?utm_source=newsletter_2&utm_medium=email_2
Як видалити запис відносно себе, дивись за посиланням з якого багато чого дізнаєшся: https://www.instagram.com/tv/CUh1xcpKHlo/?utm_medium=copy_link
Відео: РЕЄСТР БОРЖНИКІВ / ВІДПОВІДІ НА ЗАПИТАННЯ https://www.youtube.com/watch?v=G-mU9NX1jSE&t=44s