29.04.2015    Переглядів:  305
Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах: telegram viber youtube

Заарештовано 500 млн. м3 природного газу групи компаній «Ostchem»

Заарештовано 500 млн. м3 природного газу групи компаній «Ostchem» - zaareshtovano_500_mln_m3_prirodnogo_gazu_grupi_kompaniy_ostchem_55411196dc551.jpg

ГСУ МВС України здійснює досудове розслідування, розпочате за фактом розкрадання державного майна службовими особами «Газ України НАК «Нафтогаз України»» в особливо великих розмірах, шляхом зловживання службовим становищем.

У результаті злочинних дій посадовців державою недоотримано коштів у розмірі 5,7 млрд. грн.

Головним слідчим управлінням МВС України відкрито кримінальне провадження за ознаками ч.5 ст. 191 Кримінального кодексу України (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, що вчинене в особливо великих розмірах або організованою групою).

Сьогодні, на засіданні Уряду Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк доручив Міністру внутрішніх справ узяти під особистий контроль розслідування справи про мільярдні розкрадання, а також вжити заходів щодо арешту майна та повернення коштів до бюджету держави.

Станом на 18-00

Ухвалою Печерського районного суду м. Києва задоволено клопотання Головного слідчого управління Міністерства внутрішніх справ про накладення арешту на майже 500 млн. м3 природного газу, що зберігається в спеціальних сховищах ПАТ «Укртрансгаз» та належить підприємстваУм групи компаній «Ostchem». Також суд зобов’язав службових осіб «Укртрансгаз» прийняти на відповідальне зберігання вищевказаний природний газ та заборонити будь-яке розпорядження ним, в тому числі продаж та передачу.

Джерело: прес - служба МВС України

Згадайте новину: Українські суди починають визначати розмір застави у надзвичайно великих розмірах

Без бою олігарх Фірташ не здасться або держава поки що не може повернути у своє розпорядження цілісні майнові комплекси, які знаходились в оренді ПрАТ "Кримський ТИТАН."

Дмитро Фірташ втрачає впливв: Луганський суд стягнув понад 500 мільйонів гривень з ПАТ "Сєвєродонецьке об'єднання Азот."

 

0
Коментарів
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні судові рішення
Назва події
Завантаження основного зображення
Вибрати зображення
Текст опис події: