Головна Блог ... Новини За неповагу до суддів ВАКС тепер загрожує покарання. Президент Зеленський підписав відповідний закон За неповагу до суддів ВАКС тепер загрожує покаранн...

За неповагу до суддів ВАКС тепер загрожує покарання. Президент Зеленський підписав відповідний закон

Відключити рекламу
За неповагу до суддів ВАКС тепер загрожує покарання. Президент Зеленський підписав відповідний закон - f6ce0a81e5d9a8b3ac200a60ef60b50f.jpg

За відповідний законопроєкт народні депутати проголосували 25 січня. Документ, який розробило Міністерство юстиції, дозволяє штрафувати порушників від 850 до 2 550 гривень за неповагу до суддів ВАКС.

З ухваленням цього закону судді вищих спеціалізованих судів, зокрема ВАКС, отримують повноваження реагувати на неповагу до суду та порушення порядку судового засідання.

Проявами неповаги до суду є: злісне ухилення від явки в суд свідка, потерпілого, позивача, відповідача або непідкорення зазначених осіб та інших громадян розпорядженню головуючого, порушення порядку під час судового засідання, а також вчинення будь-яких дій, які свідчать про явну зневагу до суду або встановлених у суді правил.

Заступник Міністра юстиції Олександр Банчук наголосив, що досі судді вищих спеціалізованих судів не мали можливості притягати винних до адмінвідповідальності, хоча при цьому мали прямий обов'язок реагувати на неповагу до суду та порушення порядку судового засідання.

Про це йдеться на сайті парламенту.

 • 1745

  Переглядів

 • 0

  Коментарі

 • 1745

  Переглядів

 • 0

  Коментарі


 • Подякувати Відключити рекламу

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст