Головна Блог ... Видеоконсультація Як не потрапити на шахраїв при придбані нерухомості. Поради юриста! Як не потрапити на шахраїв при придбані нерухомост...

Як не потрапити на шахраїв при придбані нерухомості. Поради юриста!

12.04.2020
Подякувати
Автор: Копоть Володимир
Підписатися на автора
Переглядів : 2041
Додати в обране
Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах: telegram viber youtube
Як не потрапити на шахраїв при придбані нерухомості. Поради юриста! - tn1_0_25627700_1586440922_5e8f2ada3e96b.jpg

 

Вторинний ринок нерухомості - як він працює і як розвивається

В цьому відео говоримо з Іваном Кудояром, юристом, консультантом при покупці нерухомості на первинному і вторинному ринках про первинний і вторинний ринок житла.

Чому покупці нерухомості, згодні платити більше за квартири на первинному ринку нерухомості, ніж за ті ж гроші купувати квартиру на вторинному ринку? Які вимоги до житла ставлять покупці? Які ризики для покупців є на вторинному ринку та як перевірити документи? Як розпізнати шахрая? Рієлтор, нотаріус чи юрист: хто несе відповідальність, якщо після укладання угоди на вторинному ринку виникли негаразди? Чи варто купувати нерухомість в умовах карантину?

2041
Переглядів
0
Коментарі

Залиште Ваш коментар:

Додати
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст