05.04.2016    Переглядів:  399
Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах: telegram viber youtube

В Україні змінили правила "прописки". Тепер зареєструватись можливо за один день.

В Україні змінили правила "прописки". Тепер зареєструватись можливо за один день. - v_ukraini_zminili_pravila_propiski_teper_zareestruvatis_moglivo_za_odin_den_5703aba1d8d16.gif

В Україні з учорашнього дня змінилися правила реєстрації місця проживання – тепер можливість реєструвати українців отримали і органи місцевого самоврядування (сільські ради, селищні ради і міськради).

Вони тепер і будуть проставляти штампи в паспортах – раніше цим займалися тільки місцеві підрозділи Держміграційної служби.

Як відзначають у відомстві, виключення складуть відновлення втрачених документів та оформлення першого паспорта громадянина України – цим і далі будуть займатися в ГМС.

У міграційній службі відзначають, що зміни в правилах продиктовані одним із законів, який входить в пакет реформи про децентралізацію.

Порядок реєстрації не міняється – процедура буде займати один календарний день, а з документів потрібен тільки паспорт.

Крім того, ГМС створила онлайн-портал, куди органи місцевого самоврядування зможуть вносити інформацію про реєстрацію. За допомогою цього ресурсу буде наповнюватися Єдиний державний демографічний реєстр.

Джерело: Сьогодні

2
Коментарів
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні судові рішення
Назва події
Завантаження основного зображення
Вибрати зображення
Текст опис події: