Історія справи
Ухвала КЦС ВП від 02.07.2018 року у справі №727/10158/17

Ухвала23 листопада 2018рокум. Київсправа №727/10158/17-цпровадження №61-37636ск18Верховний Суд у складі судді Касаційного цивільного суду Висоцької В. С. розглянув касаційну скаргу комунального закладу "Путильська центральна районна лікарня" Путильської районної ради Чернівецької області, яка підписана виконуючим обов'язки головного лікаря ОСОБА_1, на рішення Шевченківського районного суду м. Чернівці від 02 лютого2018 року та постанову апеляційного суду Чернівецької області від 26 квітня 2018 року у справі за позовом ОСОБА_2 до Путильської районної ради Чернівецької області, голови Путильської районної ради Чернівецької області Шевчука Миколи Михайловича, комунального закладу "Путильська центральна районна лікарня" Путильської районної ради Чернівецької області про визнання протиправним та скасування розпорядження, наказу про звільнення, поновлення на роботі та стягнення середнього заробітку за весь час вимушеного прогулу,ВСТАНОВИВ:У червні 2018 року комунальний заклад "Путильська центральна районна лікарня" Путильської районної ради Чернівецької області звернулось із касаційною скаргою, яка підписана виконуючим обов'язки головного лікаря ОСОБА_1, на рішення Шевченківського районного суду м. Чернівцівід 02 лютого 2018 року та постанову апеляційного суду Чернівецької області від 26 квітня 2018 року в указаній вище справі.
Ухвалою Верховного Суду від 27 червня 2018 року дана касаційна скарга була залишена без руху для усунення недоліків, а саме для надання документів, які підтверджують наявність необхідного обсягу повноважень у ОСОБА_1, як виконуючого обов'язки головного лікаря комунального закладу "Путильська центральна районна лікарня" Путильської районної ради Чернівецької області та документа про сплату судового збору, а також роз'яснено про наслідки її невиконання.Як убачається з матеріалів касаційного провадження ухвалу Верховного Суду від 27 червня 2018 року було направлено заявнику на вказану в касаційній скарзі адресу.Станом на 23 листопада2018 року заявник вказані в ухвалі Верховного Судувід 27 червня 2018 року недоліки не усунув. В Єдиній автоматизованій системі діловодства Верховного Суду відсутня інформація про надходження будь-яких матеріалів від комунального закладу "Путильська центральна районна лікарня" Путильської районної ради Чернівецької області.Матеріали касаційного провадження містять рекомендоване повідомлення про вручення поштового відправлення з відміткою про вручення 09 липня 2018 року заявнику.
Відповідно до частини
3 статті
185, частини
2 статті
393 ЦПК України у разі невиконання ухвали суду про залишення касаційної скарги без руху вона вважається неподаною та повертається заявникові.Повернення касаційної скарги не перешкоджає повторному зверненню із скаргою до суду, якщо перестануть існувати обставини, що стали підставою для її повернення.Керуючись статтями
185,
392,
393 ЦПК України,УХВАЛИВ:Касаційну скаргу комунального закладу "Путильська центральна районна лікарня" Путильської районної ради Чернівецької області, яка підписана виконуючим обов'язки головного лікаря ОСОБА_1, на рішення Шевченківського районного суду м.
Чернівці від 02 лютого2018 року та постанову апеляційного суду Чернівецької області від 26 квітня 2018 року у справі за позовом ОСОБА_2 до Путильської районної ради Чернівецької області, голови Путильської районної ради Чернівецької області Шевчука Миколи Михайловича, комунального закладу "Путильська центральна районна лікарня" Путильської районної ради Чернівецької області про визнання протиправним та скасування розпорядження, наказу про звільнення, поновлення на роботі та стягнення середнього заробітку за весь час вимушеного прогулу, повернути заявнику.Копію ухвали та додані до скарги матеріали направити особі, яка подала касаційну скаргу.Ухвала оскарженню не підлягає.Суддя В. С. Висоцька