Головна Сервіси для юристів ... База рішень" Протокол " Ухвала КГС ВП від 15.06.2021 року у справі №910/17777/19 Ухвала КГС ВП від 15.06.2021 року у справі №910/17...
print
Друк
search Пошук

КОМЕНТАР від ресурсу "ПРОТОКОЛ":

Історія справи

Постанова КГС ВП від 14.06.2023 року у справі №910/17777/19
Ухвала КГС ВП від 15.06.2021 року у справі №910/17777/19



УХВАЛА

14 липня 2021 року

м. Київ

Справа № 910/17777/19

Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного господарського суду:

Зуєва В. А. - головуючого, Берднік І. С., Міщенка І. С.

секретар судового засідання - Дерлі І. І.,

за участю представників:

позивача - Безносик А. О.,

відповідача - не з'явились,

третьої особи - не з'явились,

розглянувши у відкритому судовому засіданні матеріали касаційної скарги Товариства з обмеженою відповідальністю "Транселектромонтажбуд"

на постанову Північного апеляційного господарського суду від 01.04.2021 (у складі колегії суддів: Тищенко О. В. (головуючий), Шаптала Є. Ю., Станік С. Р. )

та рішення Господарського суду міста Києва від 14.12.2020 (суддя: Алєєва І. В. )

за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Транселектромонтажбуд"

до Товариства з обмеженою відповідальністю "Санворд-Київ"

третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, на стороні відповідача Товариство з обмеженою відповідальністю з іноземними інвестиціями "Санворд-Україна"

про визнання недійсними договорів купівлі-продажу, визнання відсутності права власності та скасування державної реєстрації права власності на майно,

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду від 24.06.2021 відкрито касаційне провадження за касаційною скаргою Товариства з обмеженою відповідальністю "Транселектромонтажбуд" на постанову Північного апеляційного господарського суду від 01.04.2021 та рішення Господарського суду міста Києва від 14.12.2020 у справі № 910/17777/19 і призначено розгляд справи у судовому засіданні 14.07.2021.

За змістом статті 216 Господарського процесуального кодексу України якщо спір, розгляд якого по суті розпочато, не може бути вирішено в даному судовому засіданні, судом може бути оголошено перерву.

Керуючись статтями 121, 216, 234, 314 Господарського процесуального кодексу України, Верховний Суд

УХВАЛИВ:

1. Оголосити перерву у судовому засіданні з розгляду касаційної скарги Товариства з обмеженою відповідальністю "Транселектромонтажбуд" на постанову Північного апеляційного господарського суду від 01.04.2021 та рішення Господарського суду міста Києва від 14.12.2020 у справі № 910/17777/19.

2. Визначити дату та час судового засідання і здійснити розгляд справи 18 серпня 2021 року о 16:20 (приміщення Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду за адресою: м. Київ, вул. О. Копиленка, 6, зал судових засідань № 202).

3. Участь у судовому засіданні представників учасників справи є необов'язковою.

4. Копію цієї ухвали направити учасникам справи.

Ухвала набирає законної сили з моменту її оголошення та оскарженню не підлягає.

Головуючий В. А. Зуєв

Судді І. С. Берднік

І. С. Міщенко
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст

Приймаємо до оплати