Історія справи
Ухвала КГС ВП від 12.08.2019 року у справі №916/1327/18

УХВАЛА11 вересня 2019 рокум. Київсправа № 916/1327/18Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного господарського суду:Могил С. К. - головуючий (доповідач), Волковицька Н. О., Міщенко І. С.,перевіривши матеріали касаційної скарги Товариства з обмеженою відповідальністю "Х-ОЙЛ"на постанову Південно-західного апеляційного господарського суду від 05.06.2019та рішення Господарського суду Одеської області від 22.11.2018
у справі № 916/1327/18за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Х-ОЙЛ"до:1) Державного підприємства "Морський торговельний порт "Южний";2) Державного підприємства "Адміністрація морських портів України"
про визнання права власності,ВСТАНОВИВ:Ухвалою Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду від 09.08.2019 касаційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю "Х-ОЙЛ" на постанову Південно-західного апеляційного господарського суду від 05.06.2019 та рішення Господарського суду Одеської області від 22.11.2018 у справі № 916/1327/18 залишено без руху та надано строк для усунення недоліків, який не може перевищувати 10 днів з дня вручення вказаної ухвали скаржнику, вказано на необхідність надати докази сплати судового збору за подання касаційної скарги у сумі 4 062,66 грн. та навести інші підстави для поновлення пропущеного процесуального строку на касаційне оскарження.Ухвалу Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду від 09.08.2019 Товариство з обмеженою відповідальністю "Х-ОЙЛ" отримало 20.08.2019, що підтверджується відміткою на рекомендованому повідомленні про вручення поштового відправлення.На виконання вимог вказаної ухвали скаржником 02.09.2019 подано заяву про усунення недоліків касаційної скарги, в якій міститься клопотання із зазначенням інших підстав для поновлення пропущеного процесуального строку на касаційне оскарження.
Проте до касаційної скарги не додано доказ сплати судового збору за подання касаційної скарги у сумі 4 062,66 грн.Відповідно до ч.
4 ст.
174 Господарського процесуального кодексу України (далі -
ГПК України) якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви у строк, встановлений судом, заява вважається неподаною і повертається особі, що звернулася із позовною заявою.З огляду на те, що заявником не усунуто всі недоліки, зазначені в ухвалі Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду від 09.08.2019, касаційна скарга Товариства з обмеженою відповідальністю "Х-ОЙЛ" вважається неподаною та підлягає поверненню на підставі ч.
4 ст.
174 ГПК України.Враховуючи викладене та керуючись ст.ст.
174,
234,
235,
292 ГПК України, Суд, -УХВАЛИВ:
1. Касаційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю "Х-ОЙЛ" на постанову Південно-західного апеляційного господарського суду від 05.06.2019 та рішення Господарського суду Одеської області від 22.11.2018 у справі № 916/1327/18 разом з доданими до скарги матеріалами повернути скаржнику.2. Оригінал касаційної скарги залишити в суді касаційної інстанції відповідно до ч.
7 ст.
292 ГПК України.Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та не підлягає оскарженню.Головуючий суддя Могил С. К.Судді: Волковицька Н. О.
Міщенко І. С.