Головна Сервіси для юристів ... База рішень" Протокол " Ухвала КАС ВП від 19.08.2020 року у справі №640/6625/20 Ухвала КАС ВП від 19.08.2020 року у справі №640/66...
print
Друк
search Пошук

КОМЕНТАР від ресурсу "ПРОТОКОЛ":

Історія справи

Ухвала КАС ВП від 19.08.2020 року у справі №640/6625/20



УХВАЛА

23 листопада 2020 року

Київ

справа №640/6625/20

адміністративне провадження №К/9901/24160/20

Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного адміністративного суду:

судді-доповідача - Стеценка С. Г.,

суддів: Стрелець Т. Г., Тацій Л. В.,

розглянувши клопотання ОСОБА_1 про повернення сплаченого судового збору за подання касаційної скарги на ухвалу Окружного адміністративного суду м. Києва від 04.06.2020 та постанову Шостого апеляційного адміністративного суду від
02.09.2020 за заявою ОСОБА_1 про забезпечення позову у справі №640/6625/20 за позовом до Антимонопольного комітету України, за участю третіх осіб без самостійних вимог на предмет спору на стороні позивача - Миколаївського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України, Сумського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України про визнання протиправним та скасування розпорядження,

УСТАНОВИЛ:

До Верховного Суду надійшло клопотання ОСОБА_1 про повернення судового збору в розмірі 1681,60 гривень, сплаченого згідно квитанції від 07.09.2020 №0.0.1826328364.1 за подання до суду касаційної інстанції даної касаційної скарги.

Так, за приписами частини 2 статті 132 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС України) розмір судового збору, порядок його сплати, повернення і звільнення від сплати встановлюються законом.

У свою чергу згідно з пунктом третім частини першої статті 7 Закону України від
08.07.2011 №3674-VI "Про судовий збір" (далі - ~law3~) сплачена сума судового збору повертається за клопотанням особи, яка його сплатила за ухвалою суду в разі відмови у відкритті провадження у справі в суді першої інстанції, апеляційного та касаційного провадження у справі.

Оскільки ухвалою Верховного Суду від 05.10.2020 у відкритті касаційного провадження відмовлено, сплачена заявником сума судового збору підлягає поверненню.

На підставі викладеного, керуючись статтею 132 КАС України, статтею 7 Закону України "Про судовий збір", суд

УХВАЛИВ:

Задовольнити клопотання ОСОБА_1 про повернення судового збору.

Повернути ОСОБА_1 судовий збір у розмірі 1681,60 гривень, сплаченого згідно квитанції від 07.09.2020 №0.0.1826328364.1.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання й оскарженню не підлягає.........................................

С. Г. Стеценко

Т. Г. Стрелець

Л. В. Тацій,

Судді Верховного Суду
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст

Приймаємо до оплати