Головна Сервіси для юристів ... База рішень" Протокол " Ухвала КАС ВП від 22.04.2019 року у справі №760/2679/17 Ухвала КАС ВП від 22.04.2019 року у справі №760/26...
print
Друк
search Пошук

КОМЕНТАР від ресурсу "ПРОТОКОЛ":

Історія справи

Ухвала КАС ВП від 22.04.2019 року у справі №760/2679/17



УХВАЛА

22 квітня 2019 року

Київ

справа №760/2679/17

адміністративне провадження №К/9901/10681/19

Суддя-доповідач Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду Бучик А. Ю., перевіривши касаційну скаргу ОСОБА_2 на постанову Шостого апеляційного адміністративного суду від 31 січня 2019 року у справі № 760/2679/17 за позовом ОСОБА_3 до Міністерства оборони України, Кіровоградського обласного військового комісаріату, Адміністрації Державної прикордонної служби України про визнання дій протиправними та покладання обов'язку вчинити дії,

ВСТАНОВИВ:

Рішенням Солом'янського районного суду м. Києва від 13 вересня 2018 року позов задоволено частково.

Постановою Шостого апеляційного адміністративного суду від 31 січня 2019 року рішення суду першої інстанції скасовано у частині задоволених вимог, в іншій частині залишено без змін.

11 квітня 2019 року направлено касаційну скаргу на оскаржуване судове рішення, яка підписана ОСОБА_2

Пунктом 1 частини 5 статті 332 Кодексу адміністративного судочинства України встановлено, що касаційна скарга не приймається до розгляду і повертається суддею - доповідачем, якщо касаційна скарга не підписана або підписана особою, яка не має права її підписувати.

Відповідно до частини 1 статті 59 Кодексу адміністративного судочинства України повноваження представників сторін та інших учасників справи мають бути підтверджені довіреністю фізичної або юридичної особи.

Касаційна скарга підписана ОСОБА_2, документ, який би підтверджував право на підписання касаційної скарги ОСОБА_2, у матеріалах касаційної скарги відсутній.

Враховуючи вимоги пункту 1 частини 5 статті 332 Кодексу адміністративного судочинства України, касаційна скарга підлягає поверненню, оскільки підписана особою, яка не підтвердила свої повноваження щодо підписання такої скарги.

Керуючись ст. 332 КАС України, суд,

УХВАЛИВ:

Касаційну скаргу ОСОБА_2 на постанову Шостого апеляційного адміністративного суду від 31 січня 2019 року у справі № 760/2679/17 за позовом ОСОБА_3 до Міністерства оборони України, Кіровоградського обласного військового комісаріату, Адміністрації Державної прикордонної служби України про визнання дій протиправними та покладання обов'язку вчинити дії - повернути скаржнику.

Копію ухвали про повернення касаційної скарги надіслати учасникам справи.

Скаржнику надіслати копію ухвали про повернення касаційної скарги разом з касаційною скаргою та доданими до скарги матеріалами.

Ухвала оскарженню не підлягає..............

А. Ю. Бучик,

Суддя Верховного Суду
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст

Приймаємо до оплати