Головна Сервіси для юристів ... База рішень" Протокол " Ухвала КАС ВП від 02.04.2020 року у справі №400/403/19 Ухвала КАС ВП від 02.04.2020 року у справі №400/40...
print
Друк
search Пошук

КОМЕНТАР від ресурсу "ПРОТОКОЛ":

Історія справи

Ухвала КАС ВП від 02.04.2020 року у справі №400/403/19



УХВАЛА

18 травня 2021 року

Київ

справа №400/403/19

адміністративне провадження №К/9901/4580/21

Верховний Суд у складі судді Касаційного адміністративного суду Желтобрюх І. Л., перевіривши клопотання Головного управління ДПС у Миколаївській області про повернення судового збору, сплаченого за подання касаційної скарги на рішення Миколаївського окружного адміністративного суду від 05 червня 2019 року та постанову П'ятого апеляційного адміністративного суду від 12 лютого 2020 року у справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "АРІЄЛЬ-Н" до Головного управління Державної податкової служби у Миколаївській області про визнання протиправними та скасування рішень, -

встановив:

Ухвалою Верховного Суду від 08 квітня 2021 року відмовлено у відкритті касаційного провадження за скаргою Головного управління ДПС у Миколаївській області на рішення Миколаївського окружного адміністративного суду від 05 червня 2019 року та постанову П'ятого апеляційного адміністративного суду від 12 лютого 2020 року у справі №400/403/19.

На адресу Верховного Суду надійшло клопотання Головного управління ДПС у Миколаївській області про повернення судового збору в розмірі 38420,00 грн згідно платіжного доручення від 06 серпня 2020 року №1769.

Згідно із частиною 2 статті 132 Кодексу адміністративного судочинства України (далі КАС України) розмір судового збору, порядок його сплати, повернення і звільнення від сплати встановлюються законом.

У відповідності до положень пункту 3 частини 1 статті 7 Закону України "Про судовий збір" сплачена сума судового збору повертається за клопотанням особи, яка його сплатила за ухвалою суду в разі відмови у відкритті провадження у справі в суді першої інстанції, апеляційного та касаційного провадження у справі.

За таких обставин клопотання про повернення судового збору підлягає задоволенню, а сплачений судовий збір - поверненню особі, яка його сплатила.

Керуючись частиною 2 статті 132 КАС України, статтею 7 Закону України "Про судовий збір",

ухвалив:

Клопотання Головного управління ДПС у Миколаївській області задовольнити.

Повернути Головному управлінню ДПС у Миколаївській області судовий збір за подання касаційної скарги у розмірі 38420 (тридцять вісім тисяч чотириста двадцять) грн, сплачений відповідно до платіжного доручення від 06 серпня 2020 року №1769.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.

Суддя І. Л. Желтобрюх
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст

Приймаємо до оплати