13.12.2014    Переглядів:  286
Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах: telegram viber youtube

ЦИТАТА МІСЯЦЯ: Василь Іванович Кисіль «Судова гілка влади сама себе не реформує».

ЦИТАТА МІСЯЦЯ: Василь Іванович Кисіль «Судова гілка влади сама себе не реформує». - tsitata_misyatsya_vasil_ivanovich_kisil_sudova_gilka_vladi_sama_sebe_ne_reformue_548b32a536e81.jpg

Ця думка відомого не тільки в Україні правозахисника як ніколи актуальна і стосується вона не лише того питання в контексті якого була висловлена. Можна сказати і по іншому: «будь-яка система сама  ніколи нездатна себе реформувати, навіть при наявності волі керівника системи.» При цьому причини нездатності системи можуть бути різними, а наслідок один: в кращого випадку відсутність результату  (реформ), в  гіршому – зниження ефективності функціонування системи, аж до її повного знищення.  

Василь Кисіль  розкритикував наміри окремих груп у владі на чолі з прем’єр-міністром Арсенієм Яценюком ліквідувати господарські суди та передати їх функції до судів загальної юрисдикції, таким чином створивши трирівневу судову систему без будь-яких спеціалізованих судів.  Під час обговоренн він також зазначив: “В судовій реформі головну скрипку завжди хочуть грати самі судді. Це найбільша проблема. Мені здається, в більшості випадків це повинен бути консультаційний голос. Судова гілка сама себе не реформує!»

Згадайте новину: Що трапилось в колективі адвокатського об'єднання "Василь Кісіль і Партнери?"

 

 

0
Коментарів
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні судові рішення
Назва події
Завантаження основного зображення
Вибрати зображення
Текст опис події: