23.11.2015    Переглядів:  433
Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах: telegram viber youtube

ТОВ “ПО” Кременчуцький автоскладальний завод “(ВО” КрАСЗ “) визнано банкрутом

ТОВ “ПО” Кременчуцький автоскладальний завод “(ВО” КрАСЗ “) визнано банкрутом - tov_po_kremenchutskiy_avtoskladalniy_zavod_(vo_krasz_)_viznano_bankrutom_56533ba51c1db.jpg

ТОВ “ПО” Кременчуцький автоскладальний завод “(ВО” КрАСЗ “), що входить до складу Групи компаній “АІС”, і що припинив випуск легкових автомобілів влітку 2014 року, визнаний банкрутом, і відносно нього відкрита ліквідаційна процедура.

Відповідну постанову Господарський суд Полтавської області прийняв 6 жовтня 2015 в рамках справи про банкрутство, порушеної на підставі заяви самого ПО “КрАСЗ”.

Згідно з постановою, ліквідатор компанії повинен скласти реєстр вимог кредиторів і подати його на затвердження суду до 26 листопада поточного року, засідання суду за твердженням цього реєстру призначено на 15 грудня.

“Господарську діяльність банкрута завершити закінченням технологічного циклу з виробництва продукції у разі можливості її продажу за винятком укладення та виконання договорів, що мають на меті захист майна банкрута, договорів оренди тимчасово невикористаного майна на період його продажу в період ліквідації”, – зазначається у постанові суду.

Крім того, суд постановив зняти арешт, накладений на майно боржника або інші обмеження щодо розпорядження майном банкрута. При цьому накладення нових арештів не допускається.

Рішення про припинення діяльності ВО “КрАСЗ” прийнято зборами учасників товариства в травні поточного року. Згідно проміжного ліквідаційного балансу, за даними інвентаризації на кінець липня поточного року у ПО “КрАСЗ” відсутні грошові кошти в касі та на рахунках, а вартість активів в цілому складає 87,24 млн грн. При цьому кредиторська заборгованість перевищує 153, 8 млн грн.

Згадайте новину: НАЕК "Енергоатом" програв суд податковій інспекції на суму 4, 238 млрд. гривень 

КрАСЗ спеціалізувався на великовузловому складанні автомобілів, виконанні передпродажної підготовки, гарантійного та післягарантійного обслуговування автомобілів влітку 2014 роки він припинив збірку автомобілів Geely в зв’язку з економічною недоцільністю. На заводі також здійснювалося переобладнання російських автобусів ПАЗ.

У 2014 році завод отримав чистий дохід 414 млн грн (у 2013 році – 503 млн грн), чистий збиток перевищив 5 млн грн (чистий прибуток 2,7 млн грн).

Аналізуйте судовий акт: "ВО "Кременчуцький автоскладальний завод" визнано банкрутом ( Постанова господарського суду Полтавської області у справі №917/1975/15, суддя Паламарчук В. В.)  

Джерело: Finance .ua

 

 

0
Коментарів
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні судові рішення
Назва події
Завантаження основного зображення
Вибрати зображення
Текст опис події: