Головна Блог ... Новини За ухилення від відбування покарання у виді громадських робіт – громадянин отримав більше 1 року позбавлення волі За ухилення від відбування покарання у виді громад...

За ухилення від відбування покарання у виді громадських робіт – громадянин отримав більше 1 року позбавлення волі

Відключити рекламу
За ухилення від відбування покарання у виді громадських робіт – громадянин отримав більше 1 року позбавлення волі - 4cddb1f0902a2b301c17d6f0c4e298b4.png

Житель Івано-Франківської області вироком Калуського міськрайонного суду в 2022 році був визнаний винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 309 Кримінального кодексу України, та призначено покарання у виді штрафу у розмірі 1 000 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 17 000 гривень, однак, у зв’язку з несплатою штрафу засудженим, ухвалою суду в 2023 році йому замінено невідбуте основне покарання на покарання у вигляді 240 годин громадських робіт.

Тоді ж, працівниками Калуського РВ філії Державної установи «Центр пробації» в Івано-Франківській області засудженому письмово роз’яснено порядок та умови відбування покарання у виді громадських робіт, призначеного ухвалою суду, а також попереджено про кримінальну відповідальність за ухилення від відбування покарання, яким відповідно до частини 3 статті 40 Кримінально-виконавчого кодексу України визнається систематичне невиконання встановлених обов’язків, порушення порядку та умов відбування покарання, а також притягнення до адміністративної відповідальності за правопорушення, які були вчинені після письмового попередження; невихід більше двох разів протягом місяця на громадські роботи без поважних причин, а також допущення більше двох порушень трудової дисципліни протягом місяця, поява на роботі в нетверезому стані, у стані наркотичного або токсичного сп'яніння.

Користуйтеся консультацією: Як виконуються громадські, виправні та суспільно - корисні роботи та в чому між ними різниця

Неодноразово, без поважних причини, засуджений так і не з’являвся для відбуття покарання у вигляді громадських робіт. Після чого повторно винесено письмове застереження у вигляді попередження та повторно роз’яснено порядок та умови відбування покарання у вигляді громадських робіт, призначеного ухвалою суду, однак, будучи ознайомленим із порядком та умовами відбування покарання та попередженим про кримінальну відповідальність за ухилення, ігнорував та не виконував ухвалу суду.

Обвинувачений в судовому засіданні вину визнав. Пояснив, що йому було відомо про заміну покарання у вигляді штрафу на покарання у вигляді 240 годин громадських робіт та роз’яснено порядок та умови відбування покарання, а також попереджено про кримінальну відповідальність. Однак, відпрацював 4 години громадських робіт і після того на відпрацювання не з’являвся

Користуйтеся консультацією: Чим відрізняється позбавлення волі від її обмеження?

Прокурор просив призначити покарання з урахуванням частини 4 статті 70 Кримінального кодексу України за сукупністю правопорушень шляхом поглинання менш суворого покарання за цим вироком більш суворим у виді позбавлення волі строком 1 рік 29 днів, з чим погодилась захисник обвинуваченого.

Суд ухвалив, визнати винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 389 Кримінального кодексу України, та призначити йому покарання у виді арешту строком на 3 місяці та на підставі частини 4 статті 70 Кримінального кодексу України за сукупністю кримінальних правопорушень шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим за попереднім вироком суду та призначити покарання у виді позбавлення волі на строк 1 рік 29 днів.

Користуйтеся консультацією: Як отримати умовно-дострокове звільнення з місць позбавлення волі

 • 1305

  Переглядів

 • 0

  Коментарі

 • 1305

  Переглядів

 • 0

  Коментарі


 • Подякувати Відключити рекламу

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст