Головна Блог ... Новини Суд виправдав Романа Ландика: встановлено, що він діяв у стані необхідної оборони! Суд виправдав Романа Ландика: встановлено, що він ...

Суд виправдав Романа Ландика: встановлено, що він діяв у стані необхідної оборони!

эксклюзив
 • Автор: 

  Автор не вказаний

 • 0

 • 0

 • 2236

Відключити рекламу
 - tn1_sud_vipravdav_romana_landika_vstanovleno_shcho_vin_buv_u_stani_neobhidnoi_oboroni_55352ae07a6d7.jpg

У липні 2011 року депутат Луганської міської ради Роман Ландик син колишнього народного депутата від партії регіонів Володимира Ландика у приміщенні клубу "Баккара" жорстоко побив модель Марію Коршунову при цьому це побиття було зафіксовано на відео камерою спостереження клубу.

За фактом побиття була відкрита кримінальна справа і Роман Ландик разом із дружиною деякий час переховувався у Росії, проте і підсумку був виданий і взятий під варту. В суді серед іншого Роман Ландик заявив про свою невинуватість і своєму незаконному переслідуванні звинуватив голову фракції Партії регіонів Олександра Єфремова. В одному із своїх інтерв’ю позбавлений законом звання Президента України Віктор Янукович розповів про свою розмову з батьком Романа, в якій Володимир Ландик просив закрити справу, проте «посилаючись на закон йому було відмовлено.»

У грудні 2011 року потерпіла Марія Коршунова отримала поза судом грошову компенсації з рук Володимира Ландика в сумі 320 000,00 гривень, що на той час складало приблизно 40 тис. доларів США та заявила про відсутність претензій до Романа Ландика.

19 січня 2012 року Ленінський районний суд м. Луганськ засудив Романа Ландика за ч. 3 ст. 296 КК України (хуліганство) до трьох років позбавлення волі з відстрочкою виконання та звільнив з під варти.

Нещодавно набула розголосу подія виправдання Ландика. Так, 4 лютого 2015 року Сватівський районний суд Луганської області ухвалив вирок, яким скасував вирок Ленінського районного суду м. Луганськ від 19 січня 2012 року, визнав Романа Ландика невинуватим у пред‘явленому обвинуваченні за ст. 296, ч. 3 КК України та закрив кримінальне провадження у зв‘язку з відсутністю в діянні Ландика складу кримінального правопорушення.

Суддя Юрченко С. А. виправдав Ландика на підставі нововиявлених обставин, які начебто не були відомі Ленінському районному суду м. Луганськ при ухваленні обвинувального вироку. Зокрема не було відомо, що застосовуючи силу до потерпілої Марії Коршунової Ландик перебував в стані необхідної самооборони, що виключає протиправність його діянь. Тому допущена помилка і ухвалено незаконний обвинувальний вирок.

За словами Марії Коршунової вона не була повідомлена про провадження щодо перегляду обвинувального вироку взагалі і готується до оскарження виправдувального вироку. ЇЇ обурює проведена у справі експертиза, результатами якої є відсутність контакту руки Ландика з обличчям потерпілої, що можна добре побачити на відео. Незрозуміло також, яким чином Роман Ландик оборонявся, коли після першого зіткнення, повернувся до Коршунової і витяг її за волосся з приміщення клубу.

Таким чином, справа хуліганства Романа Ландика набирає нових обертів

Згадайте новину: Суд поновив Сергія Старенького на посаді Голови Державної пенітенціарної служби України

Аналізуйте судовий акт: Виправдувальний вирок Романа Ландика, якого звинувачували у побитті Марії Коршунової (Сватівський районний суд Луганської області, суддя Юрченко С. О.)

 • 2236

  Переглядів

 • 0

  Коментарі

 • 2236

  Переглядів

 • 0

  Коментарі


 • Відключити рекламу

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст