06.04.2017 | Автор: Понзель Марина Генадіївна    Переглядів:  480
Задати питання автору
Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах: telegram youtube

Роботодавцям заборонили скорочувати працівників, яким залишилося менше 3-х років до пенсії

Верховна Рада України прийняла Закон "Про внесення зміни до статті 42 Кодексу законів про працю України щодо захисту трудових прав працівників передпенсійного віку".

Законом доповнено статтю 42 Кодексу законів про працю України новою нормою, відповідно до якої, переважне право на залишення на роботі при вивільненні працівників у зв’язку із змінами в організації виробництва і праці при рівних умовах продуктивності праці і кваліфікації пропонується надавати працівникам, яким залишилося менше трьох років до настання пенсійного віку, при досягненні якого особа має право на отримання пенсійних виплат.

Згадайте новину: Пенсійна реформа в Україні стала ключовою вимогою МВФ для виділення чергового траншу

Таким чином, народні депутати заборонили звільняти працівників, яким залишилося працювати менше трьох років для виходу на пенсію.

Нагадаємо, що законодавством України також передбачено, що працівники передпенсійного віку, яким залишилося менше 10 років до виходу на пенсію, мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню. Крім того, для осіб передпенсійного віку (за два роки до настання права на пенсію) тривалість виплати допомоги по безробіттю збільшено майже вдвічі, але така допомога не може перевищувати 720 календарних днів.

Джерело: Українське право

Вспомните новость: Перезагрузка пенсий: что добавят, что отберут по рекомендациям МВФ

Читайте статтю: Пенсія в Україні: народжені у 1980-90-х її не отримають (ІНФОГРАФІКА)

5
Подобається
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні судові рішення