1. Для участі в закупівлі за процедурою електронного реверсивного аукціону претендент, зареєстрований на електронному майданчику, на якому заплановано проведення процедури, надсилає заявку оператору цього електронного майданчика. На рахунку такого претендента, відкритому відповідно до частини шостої статті 39-5 цього Закону, повинно бути достатньо коштів, щодо яких не було раніше здійснено блокування коштів відповідно до частини третьої цієї статті, для забезпечення заявки, якщо вимога щодо надання забезпечення заявки визначена замовником, відповідно до частини першої статті 39-6 цього Закону, та виплати винагороди оператору електронного майданчика, розмір якої визначений відповідно до частини четвертої статті 39-2 цього Закону.
В одній процедурі електронного реверсивного аукціону кожен учасник має право подати тільки одну заявку щодо кожного предмета аукціону (лота).
Надання заявки означає згоду претендента на списання коштів з його рахунка, відкритого відповідно до частини шостої статті 39-5 цього Закону, у випадках, передбачених цим розділом.
2. Заявка на участь у закупівлі за процедурою електронного реверсивного аукціону повинна містити такі відомості:
1) найменування, відомості про організаційно-правову форму, місцезнаходження, поштову адресу, адресу електронної пошти претендента;
2) документи, що підтверджують виконання вимог, що містяться в документації електронного реверсивного аукціону, відповідно до частини першої статті 39-6 цього Закону, до учасників;
3) документи, що підтверджують відповідність товарів, робіт та послуг вимогам, встановленим законодавством України, якщо вимоги щодо надання таких документів містяться в документації електронного реверсивного аукціону;
4) у разі якщо предметом закупівлі є постачання товару:
а) згоду учасника закупівель замовлення на поставку товару в разі, якщо учасник закупівель пропонує для поставки товар, зазначення товарного знака якого міститься в документації електронного реверсивного аукціону, або зазначення товарного знака (його словесне позначення) товару, що пропонується для постачання, і конкретні показники цього товару, що відповідають значенням еквівалентності, встановленим документацією електронного реверсивного аукціону, якщо учасник закупівель пропонує для поставки товар, що є еквівалентним товару, зазначеному в документації електронного реверсивного аукціону, за умови, якщо посилання на товарний знак міститься в документації електронного реверсивного аукціону, а також вимоги про необхідність посилання на товарний знак у заявці на участь у процедурі електронного реверсивного аукціону;
б) конкретні показники, що відповідають значенням, встановленим документацією електронного реверсивного аукціону, і зазначення товарного знака (його словесне позначення) товару, що пропонується до постачання, за умови відсутності в документації електронного реверсивного аукціону посилання на товарний знак;
5) згоду учасника закупівель на виконання робіт, надання послуг на умовах, передбачених документацією електронного реверсивного аукціону, за умови, якщо предметом закупівлі є виконання робіт, надання послуг;
6) у разі якщо предметом закупівлі є виконання робіт, надання послуг, для виконання та надання яких використовується товар:
а) згоду, передбачену пунктом 5 цієї частини, яка в тому числі означає згоду на використання товару, зазначення товарного знака якого міститься в документації електронного реверсивного аукціону, або згоду, передбачену пунктом 5 цієї частини, зазначення товарного знака (його словесне позначення) товару, що пропонується для використання, і конкретні показники цього товару, що відповідають значенням еквівалентності, встановленим документацією електронного реверсивного аукціону, якщо учасник закупівель пропонує для використання товар, що є еквівалентним товару, зазначеному в документації електронного реверсивного аукціону, за умови, якщо посилання на товарний знак міститься в документації електронного реверсивного аукціону, а також вимоги про необхідність посилання на товарний знак у заявці на участь у процедурі електронного реверсивного аукціону.
Заявка може містити ескіз, малюнок, креслення, фотографію, інше зображення товару, постачання якого є предметом закупівлі.
3. Не пізніш як через одну годину з моменту отримання заявки на участь у закупівлі за процедурою електронного реверсивного аукціону оператор електронного майданчика повинен здійснити блокування коштів на рахунку претендента, який надіслав заявку, відкритому відповідно до частини шостої статті 39-5 цього Закону, у розмірі, що складається із розміру забезпечення заявки, якщо вимога щодо надання забезпечення заявки визначена замовником відповідно до частини першої статті 39-6 цього Закону, та розміру винагороди оператору електронного майданчика, розмір якої визначений відповідно до частини четвертої статті 39-2 цього Закону, присвоїти заявці порядковий номер та надіслати претенденту підтвердження надходження заявки із зазначенням дня, часу надходження заявки та її порядкового номера.
Не пізніш як через одну годину з моменту отримання заявки на участь у закупівлі за процедурою електронного реверсивного аукціону оператор електронного майданчика повертає її претенденту в разі:
1) подання заявки з порушенням вимог частини першої статті 39-3 цього Закону;
2) якщо на рахунку претендента недостатньо коштів для блокування відповідно до абзацу першого цієї частини;
3) подання претендентом двох чи більше заявок на участь у процедурі електронного реверсивного аукціону щодо одного і того самого лота за умови, якщо раніше надіслані заявки цим претендентом не відкликані. У такому разі цьому претенденту повертаються всі заявки на участь у процедурі електронного реверсивного аукціону, надіслані щодо цього лота;
4) отримання заявки після закінчення строку подання заявок;
5) отримання заявки з порушенням вимог частини десятої статті 39-5 цього Закону.
Одночасно з поверненням заявки оператор електронного майданчика надсилає претенденту повідомлення у формі електронного документа про підстави повернення заявки.
Протягом одного робочого дня з дня повернення заявки претенденту оператор електронного майданчика припиняє здійснене під час отримання цієї заявки блокування коштів на рахунку претендента.
У разі якщо заявка не повернена претенденту з підстав, викладених у цій частині, він автоматично набуває статусу учасника.
4. Оператор електронного майданчика веде реєстр отриманих, повернених та відкликаних заявок та протягом робочого дня, наступного за днем, визначеним замовником як кінцевий строк подання заявок, оприлюднює на електронному майданчику та веб-порталі Уповноваженого органу інформацію про кількість отриманих, повернених та відкликаних заявок.
5. У разі якщо після внесення замовником змін до проекту договору про закупівлю, що міститься в документації електронного реверсивного аукціону, до закінчення строку подання заявок учасник не відкликав свою заявку, вважається, що такий учасник погоджується укласти договір про закупівлю на умовах, викладених у новій редакції проекту договору про закупівлю.
6. У межах строку, встановленого в оголошенні про проведення закупівлі за процедурою електронного реверсивного аукціону для подання заявок, замовник може прийняти рішення про продовження такого строку.
Рішення про продовження строку подання заявок оприлюднюється відповідно до статті 39-6 цього Закону.
7. Учасник у будь-який момент до закінчення строку подання заявок має право направити оператору електронного майданчика електронний документ з інформацією про внесення змін до заявки або про її відкликання без втрати забезпечення заявки. Такі зміни чи відкликання заявки враховуються оператором електронного майданчика у разі, якщо вони отримані до закінчення строку подання заявок.
У разі отримання від учасника повідомлення про відкликання заявки до закінчення строку подання заявок оператор електронного майданчика протягом одного робочого дня з дня отримання такого повідомлення повинен припинити здійснене під час отримання цієї заявки блокування коштів на рахунку претендента. Відповідний претендент автоматично втрачає статус учасника.
Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.
Повний текстПриймаємо до оплати
Copyright © 2014-2024 «Протокол». Всі права захищені.