Головна Сервіси для юристів ... Закони Про зайнятість населення Стаття 20. Фінансування заходів щодо реалізації державної політики у сфері зайнятості населення Стаття 20. Фінансування заходів щодо реалізації де...

Стаття 20. Фінансування заходів щодо реалізації державної політики у сфері зайнятості населення

Про зайнятість населення (ЗМІСТ) Інші закони
  • 609

    Переглядів

  • 609

    Переглядів

  • Додати в обране

    1. Фінансування заходів щодо реалізації державної політики у сфері зайнятості населення здійснюється за рахунок коштів державного і місцевих бюджетів, Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю, Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття та інших джерел відповідно до законодавства.

    2. Для сприяння зайнятості зареєстрована безробітна особа раз на п’ять років має право на працевлаштування у роботодавця з компенсацією за неї витрат відповідно до цього Закону (крім професійного навчання, перепідготовки та підвищення кваліфікації), якщо інше не передбачено положеннями цього Закону.

    {Статтю 20 доповнено частиною другою згідно із Законом № 2622-IX від 21.09.2022 }

    3. Компенсації, допомоги, інші виплати (далі - державна допомога) суб’єктам господарювання, передбачені цим Законом, статтями 7 та 7 - 1 Закону України "Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття", надаються з урахуванням положень Закону України "Про державну допомогу суб’єктам господарювання".

    Сума державної допомоги за цими та будь-якими іншими напрямами державної підтримки та/або допомоги (незалежно від її видів та джерел) сукупно не може перевищувати суму незначної державної допомоги, визначеної Законом України "Про державну допомогу суб’єктам господарювання".

    {Статтю 20 доповнено частиною третьою згідно із Законом № 2622-IX від 21.09.2022 }

    4. Державна допомога суб’єкту господарювання відповідно до цього Закону не надається у разі наявності одного з таких випадків:

    1) суб’єкт господарювання має заборгованість:

    із сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування;

    із сплати страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування;

    із виплати заробітної плати;

    перед державним (місцевим) бюджетом понад 6 місяців;

    2) суб’єкт господарювання визнаний у встановленому порядку банкрутом або стосовно нього порушено справу про банкрутство, або відкрито ліквідаційну процедуру;

    3) суб’єкт господарювання визнає свою неспроможність своєчасно виконувати зобов’язання перед кредиторами через незадовільний стан фінансово-господарської діяльності.

    {Статтю 20 доповнено частиною четвертою згідно із Законом № 2622-IX від 21.09.2022 }

    Попередня

    20/68

    Наступна
    Додати в обране
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст