Головна Сервіси для юристів ... Закони Про засади внутрішньої і зовнішньої політики Стаття 13. Контроль за дотриманням засад внутрішньої і зовнішньої політики Стаття 13. Контроль за дотриманням засад внутрішнь...

Стаття 13. Контроль за дотриманням засад внутрішньої і зовнішньої політики

Про засади внутрішньої і зовнішньої політики (ЗМІСТ) Інші закони
 • 443

  Переглядів

 • 443

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Контроль за дотриманням засад внутрішньої і зовнішньої політики здійснюється Верховною Радою України, Президентом України, Радою національної безпеки і оборони України, Кабінетом Міністрів України, іншими органами державної влади у межах їх повноважень, визначених Конституцією і законами України.

  Попередня

  13/14

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст