Головна Сервіси для юристів ... Закони Про захист персональних даних Стаття 21. Повідомлення про дії з персональними даними Стаття 21. Повідомлення про дії з персональними да...

Стаття 21. Повідомлення про дії з персональними даними

Про захист персональних даних (ЗМІСТ) Інші закони
 • 673

  Переглядів

 • 673

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Про передачу персональних даних третій особі володілець персональних даних протягом десяти робочих днів повідомляє суб'єкта персональних даних, якщо цього вимагають умови його згоди або інше не передбачено законом.

  2. Повідомлення, зазначені у частині першій цієї статті, не здійснюються у разі:

  1) передачі персональних даних за запитами при виконанні завдань оперативно-розшукової чи контррозвідувальної діяльності, боротьби з тероризмом;

  2) виконання органами державної влади та органами місцевого самоврядування своїх повноважень, передбачених законом;

  3) здійснення обробки персональних даних в історичних, статистичних чи наукових цілях;

  4) повідомлення суб’єкта персональних даних відповідно до вимог частини другої статті 12 цього Закону.

  {Частину другу статті 21 доповнено пунктом 4 згідно із Законом № 5491-VI від 20.11.2012 }

  3. Про зміну, видалення чи знищення персональних даних або обмеження доступу до них володілець персональних даних протягом десяти робочих днів повідомляє суб'єкта персональних даних, а також суб'єктів відносин, пов'язаних із персональними даними, яким ці дані було передано.

  {Частина третя статті 21 із змінами, внесеними згідно із Законом № 383-VII від 03.07.2013 }

  Попередня

  21/30

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст