Головна Сервіси для юристів ... Закони Про загальну безпечність нехарчової продукції Стаття 13. Система оперативного взаємного сповіщення про продукцію, що становить серйозний ризик Стаття 13. Система оперативного взаємного сповіщен...

Стаття 13. Система оперативного взаємного сповіщення про продукцію, що становить серйозний ризик

Про загальну безпечність нехарчової продукції (ЗМІСТ) Інші закони
  • 950

    Переглядів

  • 950

    Переглядів

  • Додати в обране

    1. З метою інформування громадськості та обміну між органами виконавчої влади інформацією про продукцію, що становить серйозний ризик, створюється та функціонує система оперативного взаємного сповіщення про продукцію, що становить серйозний ризик.

    {Частина перша статті 13 із змінами, внесеними згідно із Законом № 367-IX від 12.12.2019 }

    2. Система оперативного взаємного сповіщення про продукцію, що становить серйозний ризик, формується з повідомлень, що подаються органами державного ринкового нагляду у разі виявлення ними продукції, що становить серйозний ризик.

    3. Повідомлення про продукцію, що становить серйозний ризик, має містити:

    1) відомості, які дають змогу ідентифікувати відповідну продукцію;

    2) опис ризику, який становить продукція, результат експертизи (випробування) зразків такої продукції;

    3) інформацію про характер і тривалість заходів, вжитих для запобігання ризику (якщо такі заходи вживалися), у тому числі заходів, вжитих виробниками та/або розповсюджувачами за власною ініціативою;

    4) інформацію про походження та ланцюги постачання відповідної продукції на ринку України;

    5) інші відомості, передбачені правилами подання таких повідомлень до системи оперативного взаємного сповіщення про продукцію, що становить серйозний ризик.

    4. До системи оперативного взаємного сповіщення про продукцію, що становить серйозний ризик, також включаються відомості про продукцію, що становить серйозний ризик, одержані за допомогою міжнародних, регіональних та іноземних систем повідомлення або в інший спосіб від уповноважених органів інших держав.

    5. Відомості, які містяться в системі оперативного взаємного сповіщення про продукцію, що становить серйозний ризик, повинні бути доступними для органів державного ринкового нагляду, митних органів, центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері економічного і соціального розвитку, центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері державного контролю за додержанням законодавства про захист прав споживачів.

    {Частина п'ята статті 13 в редакції Закону № 5463-VI від 16.10.2012 ; із змінами, внесеними згідно із Законами № 406-VII від 04.07.2013 , № 440-IX від 14.01.2020 }

    6. Функціонування системи оперативного взаємного сповіщення про продукцію, що становить серйозний ризик, забезпечується центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері економічного розвитку.

    {Частина шоста статті 13 із змінами, внесеними згідно із Законом № 5463-VI від 16.10.2012 }

    7. Порядок функціонування системи оперативного взаємного сповіщення про продукцію, що становить серйозний ризик, та правила подання повідомлень до цієї системи затверджуються Кабінетом Міністрів України.

    Попередня

    13/16

    Наступна
    Додати в обране
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст

    Приймаємо до оплати