Головна Сервіси для юристів ... Постанови КМУ Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України щодо їх приведення у відповідність із Законом України “Про внесення змін до деяких законів Украї... Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністр...

Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України щодо їх приведення у відповідність із Законом України “Про внесення змін до деяких законів Украї... | від 24-06-2022 - 758-2022-п

Додати в обране

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА

від 24 червня 2022 р. № 758
Київ

Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України щодо їх приведення у відповідність із Законом України “Про внесення змін до деяких законів України щодо регулювання правового режиму на тимчасово окупованій території України”

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до актів Кабінету Міністрів України щодо їх приведення у відповідність із Законом України “Про внесення змін до деяких законів України щодо регулювання правового режиму на тимчасово окупованій території України” зміни, що додаються.

Прем'єр-міністр України

Д. ШМИГАЛЬ

Інд. 71
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 24 червня 2022 р. № 758

ЗМІНИ,
що вносяться до актів Кабінету Міністрів України щодо їх приведення у відповідність із Законом України “Про внесення змін до деяких законів України щодо регулювання правового режиму на тимчасово окупованій території України”

1. В абзаці четвертому пункту 13 Порядку пільгового іпотечного кредитування внутрішньо переміщених осіб за рахунок коштів гранту, наданих Кредитною установою для відбудови (KfW), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 квітня 2021 р. № 451 “Питання надання пільгових іпотечних кредитів внутрішньо переміщеним особам за рахунок коштів гранту, наданих Кредитною установою для відбудови (KfW)” (Офіційний вісник України, 2021 р., № 39, ст. 2326), слова “довідку про реєстрацію місця проживання, видану органом реєстрації відповідно до Закону України “Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні” замінити словами “витяг з реєстру територіальної громади, виданий відповідно до Закону України “Про надання публічних (електронних публічних) послуг щодо декларування та реєстрації місця проживання в Україні”, а слова “окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях, Автономної Республіки Крим та м. Севастополя” - словами “окупованій Російською Федерацією території України”.

2. У пункті 3 постанови Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2021 р. № 993 “Про затвердження алфавіту кримськотатарської мови на основі латинської графіки” (Офіційний вісник України, 2021 р., № 78, ст. 4924) слова “окупованих територіях Донецької, Луганської областей, Автономної Республіки Крим та м. Севастополя” замінити словами “окупованій Російською Федерацією території України”.

3. У пункті 5 розпорядження Кабінету Міністрів України від 23 лютого 2022 р. № 224 “Про схвалення Стратегії розвитку кримськотатарської мови на 2022-2032 роки” (Офіційний вісник України, 2022 р., № 26, ст. 1443) слова “окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях, Автономної Республіки Крим та м. Севастополя” замінити словами “окупованій Російською Федерацією території України”.

Додати в обране
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст