Стаття 19. Розподіл виробленої продукції

Про угоди про розподіл продукції (ЗМІСТ) Інші закони
  • 712

    Переглядів

  • 712

    Переглядів

  • Додати в обране

    1. Вироблена продукція відповідно до угоди про розподіл продукції підлягає розподілу між сторонами угоди: державою та інвестором (інвесторами) згідно з умовами угоди, які повинні передбачати умови і порядок:

    визначення загального обсягу виробленої (видобутої) продукції та її вартості;

    визначення частини компенсаційної продукції з врахуванням вимог, передбачених цією статтею;

    розподілу між державою та інвестором прибуткової продукції;

    передачі державі належної їй відповідно до умов угоди частини виробленої продукції або її грошового еквівалента;

    передачі іншому інвестору (іншим інвесторам) у багатосторонній угоді належної йому (їм) частини прибуткової та/або компенсаційної продукції або їх грошового еквівалента, якщо це передбачено угодою.

    {Частину першу статті 19 доповнено абзацом шостим згідно із Законом № 5406-VI від 02.10.2012 }

    2. Вироблена продукція розподіляється щоквартально (далі - розрахунковий період), якщо інше не передбачене угодою про розподіл продукції, а відповідне коригування з урахуванням обсягів видобутку (вище або нижче норми) за квартал переноситься на наступний розрахунковий період.

    Угоди про розподіл продукції стосовно вуглеводнів можуть передбачати безперервний розподіл вироблених вуглеводнів.

    {Частину другу статті 19 доповнено абзацом другим згідно із Законом № 5406-VI від 02.10.2012 }

    3. Щоквартальна частка компенсаційної продукції не може перевищувати 70 відсотків загального обсягу виробленої в розрахунковий період продукції до повного відшкодування витрат інвестора.

    4. Жодна із сторін угоди про розподіл продукції не має права розпоряджатися виробленою продукцією до її розподілу за угодою без письмового погодження з іншими сторонами угоди.

    5. Порядок визначення складу витрат, що підлягають відшкодуванню інвестору компенсаційною продукцією, визначається угодою про розподіл продукції і повинен відповідати таким вимогам:

    відшкодуванню підлягають лише витрати інвесторів, пов'язані з виконанням передбачених угодою робіт, іншою діяльністю, що здійснюється за угодою, та виконанням інших зобов'язань інвестора за угодою, понесені після офіційного опублікування результатів конкурсу на укладення угоди про розподіл продукції відповідно до частини одинадцятої статті 7 цього Закону або прийняття рішення Кабінетом Міністрів України відповідно до частини п'ятої статті 6 цього Закону, якщо інше не передбачено угодою;

    {Абзац другий частини п'ятої статті 19 в редакції Закону № 5406-VI від 02.10.2012 }

    склад витрат, що відшкодовуються компенсаційною продукцією, може відрізнятися від передбаченого законодавством складу витрат, що враховуються при обчисленні об'єкта оподаткування податком на прибуток підприємства відповідно до розділу III Податкового кодексу України;

    {Абзац третій частини п'ятої статті 19 із змінами, внесеними згідно із Законом № 5406-VI від 02.10.2012 }

    відшкодування витрат розпочинається не пізніше першого розрахункового періоду, якщо інше не передбачено угодою;

    відшкодування витрат здійснюється шляхом передачі інвестору права власності на компенсаційну продукцію в пункті виміру;

    при укладенні угоди про розподіл продукції відшкодуванню компенсаційною продукцією підлягають витрати, понесені інвесторами - учасниками угоди про розподіл продукції, в тому числі інвестором - нерезидентом чи його представництвом, а облік таких витрат ведеться оператором в порядку та на умовах, визначених угодою;

    {Частину п'яту статті 19 доповнено новим абзацом згідно із Законом № 5406-VI від 02.10.2012 }

    витрати, що підлягають відшкодуванню за угодою, підтверджуються документально в порядку та на умовах, визначених в угоді;

    {Частину п'яту статті 19 доповнено новим абзацом згідно із Законом № 5406-VI від 02.10.2012 }

    довгострокові (понад 10 років) угоди повинні передбачати відповідне індексування витрат, що підлягають відшкодуванню компенсаційною продукцією, але не були відшкодовані, та умови його застосування.

    {Частину п'яту статті 19 доповнено абзацом згідно із Законом № 2562-VI від 23.09.2010 ; із змінами, внесеними згідно із Законом № 5406-VI від 02.10.2012 }

    Витрати на придбання необоротних активів та витрати на виконання робіт по розвідуванню, облаштуванню і видобутку корисних копалин включаються в момент їх понесення в повному обсязі до складу витрат, що підлягають відшкодуванню компенсаційною продукцією без застосування правил амортизації.

    {Частину п'яту статті 19 доповнено абзацом згідно із Законом № 2756-VI від 02.12.2010 }

    Попередня

    26/43

    Наступна
    Додати в обране
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст