Переглядів
Переглядів
1. Оператор зобов'язаний мати фінансове забезпечення для покриття його відповідальності за ядерну шкоду з моменту звернення за отриманням чи продовженням дії ліцензії на експлуатацію ядерної установки в межах суми, еквівалентної 150 мільйонам (для дослідницьких реакторів еквівалентної 5 мільйонам) Спеціальних прав запозичення за кожний ядерний інцидент.
{Абзац перший частини першої статті 7 із змінами, внесеними згідно із Законом № 3581-IV від 16.03.2006 }
Порядок та умови фінансового забезпечення для покриття відповідальності оператора за ядерну шкоду встановлюються Кабінетом Міністрів України.
2. Фінансове забезпечення цивільної відповідальності за ядерну шкоду здійснюється оператором шляхом:
страхування відповідальності за ядерну шкоду, яка може бути заподіяна внаслідок ядерного інциденту;
{Абзац другий частини другої статті 7 із змінами, внесеними згідно із Законом № 1909-IX від 18.11.2021 }
отримання інших видів фінансового забезпечення, передбачених законами України.
Страхування відповідальності за ядерну шкоду, яку може бути заподіяно внаслідок ядерного інциденту, є обов’язковим у частині, не покритій іншими видами фінансового забезпечення.
{Абзац четвертий частини другої статті 7 в редакції Закону № 1909-IX від 18.11.2021 }
Оператору ядерної установки Кабінетом Міністрів України може бути надана державна гарантія фінансового забезпечення цивільної відповідальності за ядерну шкоду.
Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.
Повний текстПриймаємо до оплати
Copyright © 2014-2024 «Протокол». Всі права захищені.