Прикінцеві та перехідні положення

Про суспільні медіа України (ЗМІСТ) Інші закони
  • 467

    Переглядів

  • 467

    Переглядів

  • Додати в обране

    1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

    1 - 1 . Закони та інші нормативно-правові акти України діють в частині, що не суперечить цьому Закону.

    {Розділ IV доповнено пунктом 1 - 1 згідно із Законом № 271-VIII від 19.03.2015 }

    2. Визнати таким, що втратив чинність, Закон України "Про систему Суспільного телебачення і радіомовлення України" (Відомості Верховної Ради України, 1997 р., № 45, ст. 284; 2002 р., № 16, ст. 114; 2014 р., № 2-3, ст. 41).

    2 - 1 . Установити, що утворення НСТУ не потребує попереднього дозволу Антимонопольного комітету України.

    НСТУ є правонаступником усіх прав та обов’язків, у тому числі на всі об’єкти права інтелектуальної власності, юридичних осіб, визначених статтею 1 цього Закону. НСТУ належать всі права на програми, які визнаються власним продуктом (виробництвом) юридичних осіб, визначених статтею 1 цього Закону, а також юридичних осіб, майнові комплекси яких раніше передавалися та перейшли до складу майна НСТУ від юридичних осіб, визначених статтею 1 цього Закону, включно з правами на об’єкти прав інтелектуальної власності та іншу аудіальну та аудіовізуальну інформацію (записи), що містять такі програми, якщо інше не встановлено договором з авторами та виконавцями відповідних об’єктів прав інтелектуальної власності.

    {Абзац другий пункту 2 - 1 розділу IV "Прикінцеві та перехідні положення" в редакції Закону № 2849-IX від 13.12.2022 }

    Внесення права користування земельними ділянками, наданими для розміщення юридичних осіб, визначених у статті 1 цього Закону, до статутного капіталу НСТУ здійснюється відповідно до нормативної оцінки таких ділянок, а в разі її відсутності - відповідно до експертної оцінки.

    Внесення нерухомого майна до статутного капіталу НСТУ може здійснюватися на підставі обліку майна без попередньої державної реєстрації права власності на таке майно.

    Державна реєстрація прав на нерухоме майно, внесене до статутного капіталу НСТУ, здійснюється на підставі передавального акта та акта оцінки майна, внесеного до статутного капіталу НСТУ. Передавальний акт та/або акт оцінки майна є документами, що підтверджують виникнення, перехід, припинення прав на майно, внесене до статутного капіталу НСТУ.

    Оприлюднення Кабінетом Міністрів України рішення про утворення НСТУ є офіційним повідомленням для кредиторів про припинення юридичних осіб, визначених у статті 1 цього Закону.

    Установити, що статутний капітал НСТУ формується за рахунок майна юридичних осіб, визначених у статті 1 цього Закону, крім майна, яке відповідно до законодавства не може бути включено до статутного капіталу і закріплюється за НСТУ на праві господарського відання.

    Під час утворення НСТУ, формування його статутного капіталу та припинення юридичних осіб, визначених статтею 1 цього Закону, не застосовуються положення законодавства щодо:

    необхідності одержання згоди кредиторів стосовно заміни боржника у зобов’язанні (переведення боргу), якщо інше не передбачено міжнародними договорами України, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України;

    права кредиторів вимагати у зв’язку з проведенням реорганізації забезпечення виконання зобов’язань, їх дострокового припинення або виконання та відшкодування збитків;

    неможливості завершення реорганізації до задоволення вимог, заявлених кредиторами;

    проведення аудиторської перевірки фінансової звітності юридичних осіб, визначених у статті 1 цього Закону.

    Установити, що пункт 22 частини першої статті 6 та частина п’ята статті 11 Закону України "Про управління об’єктами державної власності" щодо НСТУ не застосовуються.

    Установити, що до завершення реорганізації телерадіоорганізацій, зазначених у статті 1 цього Закону, належні їм ліцензії на мовлення є чинними до моменту ухвалення Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення рішення про визнання недійсними відповідних ліцензій відповідно до статті 17 цього Закону.

    Установити, що на виконання вимог статті 5 цього Закону Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення видає ліцензії НСТУ на мовлення у верхньому діапазоні ультракоротких хвиль, призначених для радіомовлення, у порядку, передбаченому Законом України "Про телебачення і радіомовлення". Установити, що Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення невідкладно забезпечує затвердження Порядку проведення конференції громадських об’єднань та асоціацій, обрання членів Наглядової ради НСТУ від громадських об’єднань та асоціацій.

    Порядок перетворення державного підприємства "Українська студія телевізійних фільмів "Укртелефільм" (код ЄДРПОУ 02841347) у акціонерне товариство "Укртелефільм" встановлюється Кабінетом Міністрів України.

    {Абзац шістнадцятий пункту 2 - 1 розділу IV із змінами, внесеними згідно із Законом № 2210-VIII від 16.11.2017 }

    Установити, що абзац другий частини четвертої статті 18 цього Закону щодо частки адаптованих програм набирає чинності з 1 січня 2024 року.

    {Пункт 2 - 1 розділу IV "Прикінцеві та перехідні положення" доповнено абзацом сімнадцятим згідно із Законом № 2849-IX від 13.12.2022 }

    Установити, що НСТУ здійснює виробництво аудіовізуального продукту (програм, фільмів, аудіовізуальних творів) спільно з українськими та/або іноземними виробниками (копродукцію) без застосування вимог та процедур, встановлених для провадження спільної діяльності. Розподіл майнових прав інтелектуальної власності та інших прав на створений у зазначеному спільному виробництві (копродукції) аудіовізуальний продукт визначається договорами між НСТУ та суб’єктами, які здійснюють спільне виробництво (копродукцію) аудіовізуального продукту.

    {Пункт 2 - 1 розділу IV "Прикінцеві та перехідні положення" доповнено абзацом вісімнадцятим згідно із Законом № 2849-IX від 13.12.2022 }

    {Розділ IV доповнено пунктом 2 - 1 згідно із Законом № 271-VIII від 19.03.2015 }

    3. Внести зміни до таких законів України:

    {Підпункт 1 пункту 3 розділу IV втратив чинність на підставі Кодексу № 396-IX від 19.12.2019 }

    {Підпункт 2 пункту 3 розділу IV втратив чинність на підставі Кодексу № 396-IX від 19.12.2019 }

    4. Кабінету Міністрів України:

    {Абзац перший пункту 4 розділу IV із змінами, внесеними згідно із Законом № 271-VIII від 19.03.2015 }

    підготувати і внести на розгляд Верховної Ради України пропозиції щодо приведення законів України у відповідність із цим Законом;

    привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;

    здійснити заходи, пов’язані із створенням Національної суспільної телерадіокомпанії України, в порядку, визначеному цим Законом;

    забезпечити контроль за проведенням суцільної інвентаризації майна, у тому числі нематеріальних активів юридичних осіб, визначених у статті 1 цього Закону;

    {Пункт 4 розділу IV доповнено абзацом п'ятим згідно із Законом № 271-VIII від 19.03.2015 }

    утворити комісію з реорганізації юридичних осіб, визначених у статті 1 цього Закону, та затвердити порядок перетворення Національної телекомпанії України у НСТУ з урахуванням особливостей, встановлених цим Законом;

    {Пункт 4 розділу IV доповнено абзацом шостим згідно із Законом № 271-VIII від 19.03.2015 }

    підготувати і подати до Верховної Ради України у шестимісячний строк пропозиції щодо:

    {Пункт 4 розділу IV доповнено абзацом сьомим згідно із Законом № 271-VIII від 19.03.2015 }

    запровадження мовлення громад на принципах суспільного мовлення;

    {Пункт 4 розділу IV доповнено абзацом восьмим згідно із Законом № 271-VIII від 19.03.2015 }

    запровадження регулювання власності загального користування (суспільної власності).

    {Пункт 4 розділу IV доповнено абзацом дев'ятим згідно із Законом № 271-VIII від 19.03.2015 }

    Виконуючий обов'язки
    Президента України,
    Голова Верховної Ради
    України




    О.ТУРЧИНОВ

    м. Київ
    17 квітня 2014 року
    № 1227-VII


    0/0

    Додати в обране
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст

    Приймаємо до оплати