Головна Сервіси для юристів ... Закони Про стимулювання розвитку регіонів Стаття 10. Порядок визнання територій депресивними Стаття 10. Порядок визнання територій депресивними...

Стаття 10. Порядок визнання територій депресивними

Про стимулювання розвитку регіонів (ЗМІСТ) Інші закони
  • 379

    Переглядів

  • 379

    Переглядів

  • Додати в обране

    Пропозиції щодо визнання території депресивною розробляються за результатами щорічного моніторингу розвитку регіонів, районів та міст обласного, республіканського в Автономній Республіці Крим значення відповідно до показників, визначених цим Законом.

    {Частина перша статті 10 із змінами, внесеними згідно із Законом № 1562-VI від 25.06.2009 }

    Моніторинг показників розвитку регіонів, районів та міст обласного, республіканського в Автономній Республіці Крим значення здійснюють центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування державної регіональної політики, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські державні адміністрації на підставі даних державної статистичної звітності та інших даних центральних органів виконавчої влади в порядку, що встановлюється Кабінетом Міністрів України.

    {Частина друга статті 10 із змінами, внесеними згідно із Законом № 1562-VI від 25.06.2009 }

    За результатами моніторингу Кабінет Міністрів України визначає:

    території, яким надається статус депресивних, встановлює їх межі;

    строк, на який території надається статус депресивної;

    заходи державного стимулювання розвитку території з метою подолання депресивного стану та форми й умови їх застосування;

    співвідношення державних, регіональних та інших фінансових ресурсів, що спрямовуються на виконання програми подолання стану депресивності території;

    строк внесення проекту програми подолання стану депресивності території.

    Кабінет Міністрів України відповідно до закону може визначати й інші заходи щодо стимулювання розвитку депресивної території.

    Строк, на який території надається статус депресивної, не може перевищувати семи років.

    Статус депресивної території вважається скасованим після закінчення строку, на який цей статус було надано, якщо цей строк не буде продовжено у порядку, встановленому цим Законом.

    У разі якщо, незважаючи на виконання програми подолання стану депресивності, територія за показниками розвитку, визначеними цим Законом, залишається депресивною, Кабінет Міністрів України за погодженням із відповідною місцевою радою території, визнаної депресивною, може продовжити строк надання території статусу депресивної, але не більше ніж на п'ять років.

    Попередня

    10/13

    Наступна
    Додати в обране
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст